Grunwald - Wesoła 0-0 (0-0)
(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-0 - obu zespołom nie można było odmówić walki i zaangażowania

93 min. Strzał Brzozowskiego broni Wierzbicki

91 min. Za Mieszczaka wszedł Kania

Sędzia doliczył 2 minuty

89 min. Po rzucie rożnym Wierzbicki broni główkę Kowalskiego

89 min. Lesik ukarany żółtą kartką

87 min. Sękowski ukarany żółtą kartką

77 min. Za Kiepurę wszedł Jagodziński

67 min. Kowalski wszedł w pole karne, jego strzał odbija bramkarz, a dobitkę Dreszera blokuje obrońca

Być może zmiany przyniosą zmiany w grze, bo najlepiej z obu stron to nie wygląda

66 min. Za Włodarczyka wszedł Kowalski

63 min. Podwójna zmiana u gości - za Łacioka wszedł Sękowski, a za Stokłosę - Lesik

61 min. Za Jaskiernię wszedł Dreszer

57 min. Stanisławski ukarany żółtą kartką

48 min. Szpoton ukarany żółtą kartką

Do drugiej połowy zespoły przystąpiły bez zmian

Do przerwy: 0-0

37 min. Mieszczak w polu karnym do Czapli - broni Soldak

35 min. Żaden zawodnik Grunwaldu nie sięgnął dośrodkowania Jaskerni i piłka wyszła na aut

34 min. Strzał Koniarka broni Soldak

30 min. Po rzucie rożnym Haftkowski trafił w plecy Szpotona

25 min. Kiepura ukarany żółtą kartką

23 min. Szybka akcja halembian, Włodarczyk uciekł prawym skrzydłem, zszedł do środka i oddał strzał obroniony na raty przez Wierzbickiego

20 min. Kontra Grunwaldu - Włodarczyk ruszył z piłką i zagrał na bok pola karnego do Kota, który trafił w boczną siatkę

14 min. Po dośrodkowaniu Kot głową uderzył na bramkę i kapitalnie futbolówkę zmierzającą w okienko wyciągnął Wierzbicki

11 min. Piłka w siatce Wesołej - sędzia sygnalizuje spalonego; Brzozowski wrzucił piłkę w pole karne i Wolek uprzedził bramkarza

4 min. Dwa błędy pod bramką zawodników Grunwaldu, strzał Łacioka zza szesnastki broni Soldak

Sędziowie: Maciej Kosarzecki - Damian Picz, Marcin Bazan (Opolski ZPN)

Soldak - Stanisławski, Szpoton (kpt), Wolek, Łęcki - Włodarczyk, Brzozowski, Kiepura, Jaskiernia - Kot, Haftkowski
Rezerwa: Lamlih - Szczygieł, Jagodziński, Kowalski, Dreszer, Szczypior, Nowicki
Trener: Bratek