Grunwald - Czaniec 0-1 (0-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-1 - Grunwald po bardzo słabym meczu zaliczył kolejną porażkę

93 min. Za Jaskiernię wszedł Nowicki

Sędzia doliczył 5 minut

82 min. Za Hałata wszedł Gołuch

77 min. Sobas ukarany żółtą kartką

76 min. Za Szczypiora wszedł Szczygieł

74 min. Za Kwaśniewskiego wszedł Rzeszutko

71 min. Za Kota wszedł Jagodziński

66 min. Za Fabisiaka wszedł Sobas

65 min. Grzech ukarany żółtą kartką

63 min. Kolejna okazja Grunwaldu - pilka wstrzelona w pole karne i Kowalski uderzył tuż obok słupka

61 min. Za Włodarczyka wszedł Kowalski

59 min. Długie zagranie Brzozowskiego, Stanisławski strzela czubem - Płoskonka odbija piłkę

58 min. Kolejna setka Grunwaldu - Kot przeszedł obrońcę i dograł przed bramkę do Stanisławskiego, ktory z bliska trafił w Płoskonkę, a dobitka również została zmarnowana; to już 4. mecz Grunwaldu bez strzelonej bramki

51 min. Znakomita okazja do wyrównania - po dośrodkowaniu Stanisławskiego Włodarczyk mógł zrobić z piłką wszystko, a ostatecznie przeniósł ją nad poprzeczką

0-1 Hałat, 49 min. - zawodnik LKS-u otrzymał piłkę w pole karne i mając przed sobą tylko Soldaka wpakował piłkę obok niego

47 min. Po rogu Brzozowskiego piłkę głową wybił obrońca gości tuż obok własnego słupka

Do przerwy: 0-0

35 min. Kot uderzył zza szesnastki i Płoskonka sparował jego strzał, by po chwili złapać piłkę w ręce

35 min. Fabisiak z wolnego bardzo wysoko

34 min. Wolek ukarany żółtą kartką

27 min. Praciak z wolnego z 17 metrów z okolic narożnika pola karnego trafił w poprzeczkę

26 min. Szpoton ukarany żółtą kartką

24 min. Gruszka z dystansu bardzo niecelnie

21 min. Strzał Jaskierni bardzo niecelny

18 min. Szczypior trafił w zawodnika gości, Praciak otrzymał podanie do przodu, wbiegł przed Szczypiora i uderzył na bramkę - Soldak odbił piłkę na róg

14 min. Po dośrodkowaniu Hałata Praciak był szybszy niz obrońca Grunwaldu, ale nie trafił w piłkę

11 min. Po rogu Stanisławskiego Szpoton główkował wysoko nad bramką

10 min. Brzozowski uderzył z dystansu bardzo niecelnie

5 min. Włodarczyk przejął piłkę, ruszył prawą stroną i dograł do Kota, który ponownie źle trafił w piłkę i Płoskonka odbił futbolówkę

5 min. Kot źle uderzył piłkę i Płoskonka złapał piłkę bez problemu

W Grunwaldzie nie zagrają dzisiaj pauzujący za kartki Dreszer i kontuzjowany Haftkowski, a u gości chory Waligóra i kontuzjowany Żak.

Sędziowie: Marcin Kochanek - Michał Mazurek, Krzysztof Glensk (Opole)

Soldak - Łęcki, Szpoton (kpt), Wolek, Szczypior - Włodarczyk, Brzozowski, Kiepura, Jaskiernia - Stanisławski, Kot
Rezerwa: Lamlih - Jagodziński, Kowalski, Nowicki, Szczygieł, Maciongowski
Trener: Bratek

Czaniec:
Płoskonka - Gruszka, Gola, Kurpios, Łoś (kpt), Grzech, Nagi, Kwaśniewski, Fabisiak, Hałat, Praciak
Rezerwa: Kawaler - Sobas, Gołuch, Rzeszutko
Trener: Wójcik

Dodał: Leszek 28.03.2015 (Saturday) 09:54