Grunwald - BKS 1-2 (0-2)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-2 - szkoda I połowy, w II halembianie zagrali dobrze i napsuli krwi faworytowi

95 min. Za Karcza wszedł Iskrzycki

94 min. Rucki nad bramką

91 min. Kot ukarany żółtą kartką

90 min. Sędzia doliczył 4 minuty

90 min. Rucki po kontrze uderzył obok bramki

88 min. Za Wiśniewskiego wszedł Habdas

84 min. Kolejna okazja Grunwaldu - Dreszer nad bramką

83 min. Po rogu Kowalskiego Szpoton trafił głową w słupek

82 min. Za Lewandowskiego wszedł Brychlik

82 min. Kot z dystansu tuż obok słupka

79 min. Po strzale Karcza Soldak wybija instynktownie

78 min. Łęcki ukarany żółtą kartką

77 min. Za Caputę wszedł Rucki

77 min. Caputa ukarany żółtą kartką

1-2 Brzozowski, 75 min. - swietna klepa Brzozy z Kotem i pomocnik Grunwaldu huknął nie do obrony

72 min. Za Szczypiora wszedł Kot

70 min. Po dośrodkowaniu Caputy Wiśniewski przed bramką nie sięgnął piłki

69 min. Okazja Haftkowskiego - obrońca w ostatniej chwili zablokował jego strzał

62 min. Wolek ukarany żółtą kartką za zagranie ręką przy strzale

Nadzieja jeszcze nie umarła, Grunwald dąży do zmiany wyniku

57 min. Po strzale Kowalskiego broni Kozik

57 min. Za Włodarczyka wszedł Kowalski

56 min. Wiśniewski po rajdzie uderzył obok bramki

54 min. Czaicki uderzył z dystansu - Soldak piąstkuje nad bramką

50 min. Dreszer głową gasi dośrodkowanie i od razu strzela - broni Kozik

Oba zespoły wyszły na drugą połowę bez zmian w składach

Do przerwy: 0-2

Sędzia doliczył 1 minutę

43 min. Lewandowski mocno z dystansu - tuż obok bramki

0-2 Caputa, 40 min. - po dograniu Karcza Caputa uderzył nie do obrony

37 min. Po dośrodkowaniu Dzionski na bramkę Grunwaldu główkował Wiśniewski - Soldak przeniósł piłkę nad poprzeczką

Grunwald nie jest na razie w stanie zagrozić bramce gości, Zieloni muszą ciągle odpierać ataki BKS-u

31 min. Caputa przejął piłkę na połowie Grunwaldu i ruszył z nią kończąc akcję strzałem - Soldak sparował jego uderzenie

27 min. Maciongowski uderzył zza szesnastki obok bramki

0-1 Wiśniewski, 23 min. - mimo asysty obrońcy trafił zza pola karnego po długim rogu

11 min. Sprytnie rozegrany wolny gości - Zdolski wysoko nad bramką

10 min. Kapitalny strzał Brzozowskiego zza szesnastki - Kozik zdjął piłkę z okienka