Katowice: II liga okręgowa Młodzików (D1 - 2002)

Bonito Murcki  0-4  Grunwald Ruda Śl.  (0-2)

D.Mieszczanin - J.Kozłowski (kpt), M.Kasprzyk - D.Motto, K.Buczkiewicz, K.Hertlein, P.Sobstyl - B.Kopiczko, P.Jankowski
oraz K.Kania, K.Kruków, B.Olszynka
Trener: Artur OLSZEWSKI
Kierownik: Arkadiusz MIESZCZANIN

Przed tygodniem "Zieloni" mieli zainaugurować rundę wiosenną meczem u siebie z Wawelem Wirek, jednak pojedynek storpedował atak zimy i spotkanie ostatecznie nie doszło do skutku (przełożono go na 16 kwietnia godz. 17:00). Dzisiaj wyjazdowy mecz z Bonito Murcki w Katowicach Szopienicach odbył się już bez żadnych problemów. Inauguracja wypadła dla podopiecznych Artura Olszewskiego udanie. Halembianie pokonali Bonito 4-0 zdobywając po dwie bramki w obu połowach. Wynik spotkania otworzył w 4. minucie Bartosz Kopiczko. Kolejne trafienia były autorstwa Piotra Jankowskiego, który ustrzelił hat tricka.
Trzeba dodać, że gospodarze wystąpili głównie w oparciu o zawodników z rocznika rok młodszego. Ponadto nie zabrakło graczy z rocznika 2002, ale też i 2004.

Dodał: Leszek 08.04.2015 (Wednesday) 20:09