Młodziki 2003: Efektowna wygrana na początek ligi

Katowice: III liga okręgowa Młodzików Młodszych (D2 - 2003)

Grunwald Ruda Śląska  4-0  AKS Mikołów  (2-0)

F.Oleszycki - D.Białecki, J.Kubica (kpt), J.Nocoń, O.Ociepka, M.Rejmer, A.Rostek, P.Rostek, M.Wójcik
oraz K.Fojcik - P.Kasperczyk, K.Lessner, S.Miziak, R.Pawluk, J.Sobstyl, B.Stępiński
Trener: Andrzej ZIOB
Kierownik: Stefan KUBICA

Zawodnicy Grunwaldu z rocznika 2003, podobnie jak starsi koledzy z rocznika 2002, rozpoczęli ligę z poślizgiem (o tydzień), ale efektownie (4-0).
Pierwszy mecz rundy wiosennej - wyjazdowy z Kamionką - został odwołany i "Zieloni" na inaugurację zmierzyli się ze spadkowiczem z II ligi, AKS-em Mikołów. Halembianie pokazali, że tak jak jesienią, będą liczyli się w walce o awans. Wówczas zaważyły dwie porażki w dwóch ostatnich kolejkach.
Wynik spotkania z AKS-em otworzył w 20. minucie kapitan Jakub Kubica, a kilka minut później na 2-0 podwyższył z rzutu karnego Maciej Rejmer. W drugiej odsłonie dwa trafienia dołożył Dominik Białecki, który dołączył do zespołu od rundy wiosennej.

Dodał: Leszek 11.04.2015 (Saturday) 00:43