Małapanew - Grunwald 0-2 (0-1)

KONIEC: 0-2 - zły, ale szczęśliwy początek Grunwaldu, gospodarze nie wykorzystali dwóch setek, w tym karnego; później halembianie wykorzystali dwie kontry, a powinni więcej

93 min. Jeszcze strzał Kota broni Kosut

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min. Za Kowalskiego wszedł Nowicki

89 min. Po rogu i strzale Romanowskiego Dreszer przeniósł piłkę głową nad bramką

86 min. Jagodziński uderzył potężnie nad bramką

85 min. Za Górniaszka wszedł Okos

82 min. Dużo kontr Grunwaldu, ale bez kropki nad " i " - Kot uderzył obok bramki

81 min. Za Włodarczyka wszedł Jagodziński

78 min. Za Jaskiernię wszedł Szczygieł

78 min. Kontra Grunwaldu zakończona strzałem Jaskierni i obroną Kosuta

75 min. Potrójna zmiana u gospodarzy - zeszli Wróblewski, Meryk i Karabin, a w ich miejsce pojawili się Rusin, Zmuda i Brzenska

69 min. Kamiński przerywa akcję Grunwaldu - druga żółta i w konsekwencji CZERWONA

67 min. Haftkowski po rogu Kowalskiego głową nad bramką

66 min. Rajd Włodarczyka, który minął kilku rywali, ale zabrakło mu miejsca na oddanie strzału - tylko róg

61 min. Po rogu Szpoton głową obok bramki

61 min. Kolejna kontra Grunwaldu, Jaskiernia nad bramką po nodze obrońcy

59 min. Haftkowski posłał bombę nad bramką

58 min. Strzał Kota bramkarz sparował na róg

0-2 Dreszer, 53 min. - Kot otrzymał piłkę na prawej stronie, pociągnął do linii końcowej i dograł na 16. metr do Dreszera, który plasowantm strzałem pokonał Kosuta

47 min. Łęcki ukarany żółtą kartką

46 min. Po akcji Kota Dreszer uderzył tuż obok słupka - mogło być 0-2

46 min. Za Stanislawskiego wszedł Kot

Do przerwy: 0-1

45+1 min. Kamiński ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 1 minutę

45 min. Karabin huknął z prawego skrzydła nad bramką

39 min. Robak głową nad bramką

0-1 Jaskiernia, 32 min. - kontra Grunwaldu, Maciongowski ruszył z piłką i zagrał na prawą stronę do Jaskierni, który wszedł w pole karne i uderzył po długim rogu nie do obrony

28 min. Kapitalnie Soldak w bramce Grunwaldu - Wróblewski uderzył bezpośrednio z wolnego spod linii autowej i Soldo sparował piłkę na róg

26 min. Kontra Grunwaldu - Maciongowski przejął piłkę i uruchomił na prawej stronie Haftkowskiego, który strzelił wysoko nad bramką

21 min. Lewandowski uderzył - po rykoszecie - obok bramki

18 min. Zieloni przycisnęli, Kowalski uderzył nad bramką

16 min. Kontra Grunwaldu, ale źle zakończona

15 min. Po dośrodkowaniu Stanisławskiego Kowalski głową uderzył obok bramki

8 min. Robak uderzył z karnego obok bramki

7 min. Co grają dzisiaj Zieloni w obronie? Soldak fauluje pedzacego Romanowskiego - KARNY

5 min. Kowalski głową obokbramki

3 min. Fatalny błąd obrony Grunwaldu - Karabin wykłada piłkę do Romanowskiego, który trafia w Soldaka

Sędziowie: Piotr Skoczylas - Piotr Zroślak, Tomasz Barański (Częstochowa)

Grunwald dzisiaj bez trzech podstawowych zawodników - kontuzjowanych Brzozowskiego i Kiepury oraz pauzującego za kartki Wolka