Warta Zawiercie  4-1  Grunwald Ruda ¦l.  (1-1)

R.Gurbisz - R.Burdzik, K.Aruczan, J.Wojtaczka, D.Chmielarski - A.Zdebel, A.Bartoszek, K.Witek (kpt), D.Olbry¶ - D.Ogłoza, M.Kowalczyk
oraz R.Kurpas - M.Borończyk, M.Brachmański, A.Gosz, P.Majchrzyk, P.Szulik, M.Tarabura,
Trener: Dariusz CZECH
Kierownik: Krzysztof BURDZIK

Po remisie i zwycięstwie w dwóch pierwszych kolejkach, w sobotę przyszła pora na porażkę. Warta po raz kolejny okazała się za mocna (jesieni± dwa razy wygrała po 6-1) i zaaplikowała "Zielonym" cztery bramki.
Gospodarze objęli prowadzenie w 16. minucie po strzale z rzutu karnego. Tuż przed przerw± wyrównał Robert Burdzik z rzutu wolnego z 25 metrów, choć nie bez udziału bramkarza gospodarzy, który pu¶cił piłkę między nogami. Zespół z Zawiercia ponownie wyszedł na prowadzenie w 63. minucie. Zawodnik gospodarzy uderzył z 20 metrów w okienko i Rafał Gurbisz był bez szans. Golkiper halembian przed końcem meczu jeszcze dwukrotnie był zmuszony wyci±gn±ć piłkę z siatki - najpierw po raz drugi z jedenastu metrów, a po chwili po błędzie obrońcy.

Dodał: Leszek 13.04.2015 (Monday) 21:37