Młodziki 2003: Ważne zwycięstwo w Chorzowie

Katowice: III liga okręgowa Młodzików Młodszych (D2 - 2003)

Józefka Chorzów  1-2  Grunwald Ruda ¦l.  (0-2)

F.Oleszycki - D.Białecki, J.Kubica (kpt), J.Nocoń, O.Ociepka, M.Rejmer, A.Rostek, P.Rostek, M.Wójcik
oraz K.Fojcik - P.Kasperczyk, K.Lessner, S.Miziak, R.Pawluk, J.Sobstyl
Trener: Andrzej ZIOB
Kierownik: Stefan KUBICA

W pierwszym meczu w rundzie wiosennej Józefka rozgromiła w Mikołowie Kamionkę 10-0, z kolei Grunwald pokonał u siebie AKS Mikołów 4-0. W Chorzowie, w starciu dwóch zespołów, które otwierały ligow± tabelę, "Zieloni" zwyciężyli 2-1 i powtórzyli wynik z jesieni, kiedy również wygrali w takim samym stosunku.
13. minuta okazała się pechowa dla gospodarzy. Wówczas do siatki trafił Paweł Rostek. Podopieczni Krzysztofa Cielucha jeszcze nie otrz±snęli się ze straconej bramki, a Grunwald prowadził już 2-0 po golu Mateusza Wójcika. Chorzowianie zaliczyli trafienie kontaktowe w ostatniej minucie meczu, a na więcej zabrakło im czasu.

Dodał: Leszek 13.04.2015 (Monday) 22:50