Grunwald Ruda Śląska  3-3  Granica Ruptawa  (1-1)

1-1 Chwastek, 39 min. - po podaniu Cicheckiego
2-1 Stanisławski, 47 min. (karny) - po zagraniu ręką obrońcy gości
3-1 Chwastek, 79 min. - z podania Talagi
3-2 Wojtków, 85 min.
3-3 Testowany, 89 min. (głową)

Zawodnik testowany 1 (65. Radkiewicz) - Cichecki (73. Nowicki), Wolek (65. Kiepura), Sikora (46. Zawodnik testowany 2), Szczypior - Fredyk (46. Zawodnik testowany 3), Brzozowski (75. Talaga), Maciongowski (76. Szczygieł), Cymański (46. Kowalski) - Stanisławski, Chwastek
Trenerzy: Teodor Wawoczny i Stanisław Gawenda

W drugim sparingu tej zimy Grunwald ponownie zmierzył się z przedstawicielem IV ligi. Tym razem przeciwnikiem była Granica Ruptawa i ponownie halembianie nie zachwycili. Goście objęli prowadzenie w 7. minucie po rzucie karnym, gdy bramkarz Grunwaldu sfaulował w sytuacji sam na sam szarżującego napastnika Granicy. "Zieloni", grający w tym dniu w bordowych strojach, mogli wyrównać już w 11. minucie, ale najlepszy strzelec Grunwaldu Rafał Stanisławski przegrał pojedynek z bramkarzem. Oba zespoły schodziły na przerwę remisując 1-1, bowiem w 39. minucie Szymon Cichecki przeprowadził rajd prawą stroną i idealnie dograł do Roberta Chwastka, który pewnie wykorzystał okazję. Kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu drugiej odsłony w polu karnym gości jeden z obrońców trafił w rękę swojego kolegi i sędzia podyktował jedenastkę, a tę na gola zamienił Rafał Stanisławski. Na 3-1 w 79. minucie wynik podwyższył po indywidualnej akcji Robert Chwastek. W końcówce halembianie dali sobie wbić dwa gole i mecz zakończył się remisem 3-3.
Trenerzy Grunwaldu skorzystali w tym spotkaniu z 19 zawodników. Na placu gry zabrakło dwóch bramkarzy - Mohameda Lamliha i zawodnika testowanego oraz Mateusza Dreszera i Daniela Jagodzińskiego.

Dodał: Leszek 30.01.2016 (Saturday) 12:06