Relacja na żywo
Grunwald - Rekord 0-1 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-1

93 min. Ostatnia szansa Grunwaldu - Stanisławski zagrywa w pole karne do Kowalskiego, który trafia w bramkarza

91 min. Za Kubicę wszedł Małyjurek

88 min. Za Sobika wszedł Tański

Szczelna obrona gości nie do sforsowania przez Zielonych

73 min. Za Cymańskiego wszedł Kiepura

69 min. Za Olszowskiego wszedł Szędzielarz

69 min. Poloczek wybija strzał Maślorza

62 min. Kubica ukarany żółtą kartką

61 min. Za Sikorę wszedł Maślorz

58 min. Chwastek rozegrał z klepy z Maciongowskim i wszedł w pole karne, jego strzał broni Żerdka

57 min. Strzał Kubicy obok dalszego słupka

56 min. Setka gości - Kubica wypuścił Sobika, który w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Poloczkiem

53 min. Świetna okazja Grunwaldu - Chwastek uciekł lewą stroną i dograł w pole karne, gdzie Stanisławski z bliska trafił w bramkarza

46 min. Za Dreszera wszedł Jagodziński

Do przerwy: 0-1

Sędzia doliczył 1 minutę

45 min. Kowalski zza pola karnego uderzył obok słupka

0-1 Sobik, 30 min. - Profic z rogu krótko do Sobika - uciekł Dreszerowi - który uderzył nie do obrony pod poprzeczkę

27 min. Po rajdzie Gaudyna prawą stroną i dośrodkowaniu Sobik uderzył nad bramką

24 min. Po podaniu Stanisławskiego Dreszer uderzył wysoko nad bramką z okolic linii pola karnego

13 min. Wrzutka Sikory mogła zaskoczyć bramkarza gości - spadła za poprzeczką

9 min. Kolejna okazja gości - Sikora wychodzi sam na sam, piłkę odbija Poloczek, przejmuje ją Szymański i spod nóg wybija mu Cymański trafiając w stojącego na linii Szczypiora

4 min. Po dośrodkowaniu w pole karne, Cymański "zgrał" piłkę głową do Sobika, który w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Poloczkiem

Sędziowie: Wojciech Białowąs - Michał Mazurek, Marek Kantor (Opolski ZPN)