Archiwum 2016

Grunwald - Odra 0-5 (0-4)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-5

89 min. Już miała nastąpić zmiana w Grunwaldzie - za Talagę miał wejść debiutant 15-latek Aruczan, jednak sędzia boczny zawrócił zawodnika do zdjęcia pewnej części garderoby i gdy już ten stawił się przy strefie zmian kilka minut później, to sędzia zakończył meczu, a z debiutu wyszły nici

88 min. Ałdaś w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Sitką

87 min. Za Jagodzińskiego wchodzi Nowicki

78 min. Za Kowalskiego wszedł Szczygieł

74 min. Po zagraniu Kolanki Wolny uderzył obok słupka

72 min. Po akcji i dograniu Włodarczyka przed bramkę sytuację wyjaśnia Maciongowski

71 min. Za Bellę wszedł Włodarczyk

62 min. Za Staronia wszedł Wolny

0-5 W.Gancarczyk, 62 min. - Kolanko zagrał między obrońców do W.Gancarczyka, który w sytuacji sam na sam trafił w Sitkę, ale ten przy dobitce był bezradny

50 min. Kolanko uciekł z piłką i po jego podaniu i strzale Staronia Sitko przeniósł piłkę nad bramką

47 min. Strzał Staronia w sytuacji sam na sam wybija Sitko

46 min. Za Sypka wszedł Kolanko

Do przerwy: 0-4

Sędzia doliczył 1 minutę

45 min. Staroń wychodzi sam na sam - Sitko wybija piłkę nogami

42 min. Kowalski z dystansu tuż obok bramki

40 min. Za J.Gancarczyka wchodzi Ałdaś

40 min. Pierwsza okazja Grunwaldu, Stanisławski kilka metrów nad bramką

0-4 Trznadel, 33 min. - Cymański zgubił piłkę na ok. 25. metrze na rzecz Trzandla, który uderzył zza szesnastki przy słupku

26 min. Po zagraniu J.Gancarczyka Sypek "podał" piłkę w ręce Sitki

0-3 W.Gancarczyk, 22 min. (karny)

21 min. Szczypior fauluje w polu karnym pędzącego Bellę i KARNY

0-2 Bodzioch, 20 min. (głową) - po dośrodkowaniu W.Gancarczyka z rogu Bodzioch celną główką pokonał Sitkę

16 min. W.Gancarczyk uderzył zza pola karnego i Sitko wybija piłkę

0-1 Sypek, 14 min. - Staroń urwał się lewą stroną i dograł na 5. metr, gdzie Sypek trafił do pustej bramki

13 min. W.Gancarczyk dośrodkował z rogu, a będący na długim słupku Bella trafił w boczną siatkę

10 min. Spokojna gra z obu stron, bez sytuacji

Sędziowie: Piotr Skoczylas – Piotr Zroślak, Tomasz Barański (Częstochowa)

Sitko - Kiepura, Szczypior, Cymański - Sikora - Talaga, Maciongowski, Chwastek - Jagodziński - Stanisławski, Kowalski
Rezerwa: Nowicki, Szczygieł, Aruczan, Wolek, Dreszer, Cichecki
Trenerzy: Gawenda i Wawoczny