Archiwum 2016

Górnik II - Grunwald 2-0 (1-0)

KONIEC: 2-0 - 1800. mecz zakończył się porażką Grunwaldu; mecz ustawiła bramka do szatni

91 min. Maciongowski ukarany żółtą kartką - jego druga i w konsekwencji CZERWONA

Sędzia doliczył 3 minuty

89 min. Poloczek wybija dwa strzały z bliska Teichmana i Papisa

88 min. Za Dreszera wszedł Talaga, a w Górniku za Leszczaka Rutkowski

88 min. Wolniewicz ukarany żółtą kartką

75 min. Maciongowski ukarany żółtą kartką

74 min. Za Piaseckiego wszedł Trubeha

2-0 Kiepura, 74 min. (samobójcza) - Leszczak wrzucił piłkę w pole karne, lekko tracił ją głową Teichman, a Kiepura klatką piersiową niefortunnie skierował piłkę do siatki

72 min. Chwastek wypuścił na prawej stronie Nowickiego, który dograł przed bramkę do Stanisławskiego, a ten uderzył obok słupka

68 min. Kowalski ukarany żółtą kartką

Jak na razie na boisku nie dzieje się nic godnego uwagi

66 min. Za kontuzjowanego Szczypiora wszedł Szczygieł

58 min. Za Wolańskiego wszedł Teichman

46 min. Za Korzyma wszedł Papis

Do przerwy: 1-0 - dobra gra Grunwaldu ze wzmocnionym Górnikiem; w I połowie nie było widac różnicy na boisku pomiędzy zespołami

45+2 min. Kiepura ukarany żółtą kartką

1-0 Piasecki, 45 min. (karny)

45 min. Szczypior ukarany żółtą kartką

44 min. Sikora trafiony w rękę w polu karnym - KARNY

36 min. Leszczak z wolnego z 25 metrów ponad bramką

26 min. Bramkowa okazja Grunwaldu - obrońca Górnika źle zagrał piłkę, przejął ją Kowalski i zagrał za obrońców do Stanisławskiego, ten uderzył obok wychodzącego Janukiewicza, a obrońca wybił piłkę wprost w ręce bramkarza

16 min. Kolejna szansa Kowalskiego, jednak odskoczyła mu piłka

13 min. Kapitalna okazja Grunwaldu - Chwastek uciekł obrońcy i w polu karnym wycofał do wolnego Kowalskiego, który z ok. 13 metrów uderzył obok słupka

9 min. Leszczak chciał zaskoczyć wysuniętego Poloczka z wolnego z kilkudziesięciu metrów, piłka przeszła tuż nad poprzeczką

5 min. Leszczak zza pola karnego obok bramki

4 min. Akcja prawą stroną gospodarzy, Nowicki uprzedza napastnika wybijając piłkę na róg

Sędziowie: Wojciech Kretek (Bytom) - Jakub Kołodziejczyk, Radosław Heller