Grunwald - Skra 1-2 (1-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-2

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min. Za Nowaka wszedł Dikof

88 min. Dreszer przewrotką obok bramki

87 min. Gołuch sam na sam z Poloczkiem - górą bramkarz Grunwaldu

86 min. Za Wolka wszedł Talaga

74 min. Nowak z bliska trafia głową w słupek

71 min. Za Cicheckiego wszedł Szczygieł

71 min. Wolek wybija z linii piłkę zmierzającą do siatki

Nawałnica gości na bramkę Grunwaldu

68 min. Za Mularczyka wszedł Gołuch

68 min. Nowak strzela nad bramką

67 min. Poloczek odbija z bliska strzał Kowalczyka

66 min. Po podaniu Tomczyka Zaradny uderzył obok słupka

Kolejny słaby początek II połowy w wykonaniu Grunwaldu - Zieloni czekają na zwycięstwo u siebie od 29 sierpnia 2015 roku...

61 min. Po dośrodkowaniu z wolnego Cymańskiego Dreszer głową trafił w ręce bramkarza

55 min. Świetna okazja gości, Nowak kopnął do pustej bramki i Wolek zdążył wybić piłkę na słupek

53 min. Nowak w dogodnej sytuacji uderzył nad bramką

51 min. Po podaniu Mastalerza piłkę w polu karnym przyjął Olejnik, popatrzył i trafił w obrońcę

1-2 Kowalczyk, 49 min. - Po dośrodkowaniu z rogu Mularczyka piłkę wślizgiem do siatki kieruje Kowalczyk

47 min. Po strzale Stanisławskiego piłka odbija się od Wolka i trafia w ręce Kosuta

46 min. Strzał Kiepury broni Kosut

46 min. Za Niedbałę wszedł Zaradny

Do przerwy: 1-1

45 min. Nowak uderzył zza szesnastki - broni Poloczek

1-1 Nowak, 33 min. - Mularczyk zagrywa prostopadłą piłkę między obrońców do Nowaka, a ten w sytuacji sam na sam strzela obok Poloczka

32 min. Kontra Grunwaldu - Jagodziński podaje do wchodzącego w pole karne Dreszera, który wycofuje do Stanisławskiego, jednak Stasiu zostaje zablokowany przez obrońcę

28 min. Cymański dośrodkował z wolnego w pole karne, Sikora głową uderzył nad poprzeczką

27 min. Niedbała ukarany żółtą kartką za faul na uciekającym Chwastku

1-0 Dreszer, 22 min. - Cichecki przeprowadził rajd prawą stroną i dograł przed bramkę, a tam Dreszer uprzedził obrońcę kierując piłkę do siatki

19 min. Zaprzepaszczona bramkowa okazja gości - zawodnicy Skry rozklepali obronę Grunwaldu, Olejnik podał do Nowaka, który przestrzelił z bliska

8 min. Stanisławski dośrodkował z wolnego spod linii bocznej, Dreszer uprzedził obrońcę i głową uderzył centymetry nad poprzeczką - było blisko

5 min. Strzał Chwastka zza pola karnego tuż obok słupka

Sędziowie: Maciej Kosarzecki - Krzysztof Glensk, Krzysztof Konicki (Opolski ZPN)

W Grunwaldzie za kartki pauzują Kowalski i kapitan Maciongowski. Do składu wracają Cichecki i Wolek.

Poloczk - Wolek, Szczypior (kpt), Sikora, Cymański - Cichecki, Chwastek, Jagodziński, Kiepura - Stanisławski, Dreszer
Rezerwa: Sitko - Fredyk, Szczygieł, Talaga
Trenerzy: Gawenda i Wawoczny