Archiwum 2016

Szombierki - Grunwald 1-0 (0-0)

KONIEC: 1-0

93 min. Strzał Jarnota zza pola karnego nad bramką

93 min. Wolny dla Grunwaldu, w pole karne pobiegł nawet bramkarz Poloczek; dośrodkowanie w szesnastkę broni Maścibrzuch

91 min. Strzał Lebka zza pola karnego na róg wybił Poloczek

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min. Za Kulińskiego wszedł Małysiak

85 min. Po dośrodkowaniu Chwastka Jagodziński głową uderzył obok bramki

83 min. Za Maciongowskiego wszedł Fredyk

83 min. Lebek ukarany żółtą kartką

1-0 Lebek, 76 min. - po dośrodkowaniu Kulińskiego z wolnego piłkę do bramki wepchnął Lebek

73 min. Majsner z dystansu nad bramką

71 min. Strzał Maciongowskiego tuż obok słupka

69 min. Za Kowalskiego wszedł Jagodziński, a w Szombierkach za Krzykawskiego - Cieszyński

68 min. Niemal kopia sytuacji - najlepszej Grunwaldu z I połowy w wykonaniu Szombierkek - Lebek wrzucił piłkę w pole karne i Kuliński z bliska nie zdołał pokonać Poloczka

66 min. Kuliński uderzył z wolnego z ponad 30 metrów - broni Poloczek

57 min. Po rogu Kulińskiego piłkę wybili obrońcy, jednak wróciła ona w pole karne i bliski pokonania Poloczka był Urbaniak

56 min. Złe wybicie piłki przez bramkarza, przejął ją Cichecki i ruszył na przebój oddając strzał zza pola karnego i Maścibrzuch z trudem sparował piłkę na róg

W równolegle trwającym meczu Ruch II przegrywa w Halembie z BKS-em do przerwy 1-4

46 min. Za Wolka wszedł Nowicki

Do przerwy: 0-0

41 min. Stanisławski ukarany żółtą kartką

40 min. Kuliński z dystansu obok bramki

35 min. Najlepsza sytuacja w meczu, powinno być 0-1 - Cichecki wypuszcza na prawej stronie Chwastka, który pociągnął z piłką i dograł przed bramkę do Dreszera, a ten nie trafił do pustej bramki - uderzył nad

33 min. Kontra Grunwaldu - Maciongowski zagrywa do Chwastka i jego strzał zza pola karnego przyblokowany mija bramkę

31 min. Dreszer z dystansu niecelnie

Kilka akcji Grunwaldu w ciągu pierwszych 30 minut, kilka rogów, jednak bez strzału

28 min. Najlepsza okazja gospodarzy - po dośrodkowaniu z rogu Kulińskiego w polu karnym z kilku metrów w piłkę nie trafił Jarnot

22 min. Wolek ukarany żółtą kartką

16 min. Strzał Lebka zza szesnastki broni na raty Poloczek

6 min. Świetne podanie Kulińskiego do Majsnera w pole karne - Poloczek uprzedza snajpera Szombierek

5 min. Jarnot wchodzi w pole karne i w ostatniej chwili zostaje zablokowany

3 min. Jarnot wchodzi z boku w pole karne i trafia w boczną siatkę

Sędziowie: Krzysztof Palej - Zbigniew Adamczyk, Sebastian Frenke (Rybnik)