Grunwald - BKS 0-2 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-2

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min. Strzał Kocura z 17 metrów na róg wybija Sitko

83 min. Zmiany w obu zespołach - w BKS-ie za Chrapka wszedł Rucki, a w Grunwaldzie za Dreszera - Nowicki

79 min. Za Karcza wchodzi Wiśniewski

77 min. Za Cicheckiego wszedł Fredyk

75 min. Po strzale Karcza piłka odbiła się od Sitki i trafiła w słupek

74 min. Kontra Grunwaldu - Stanisławski do Dreszera, tan na lewo do wchodzącego w pole karne Cicheckiego i Kozik w sytuacji sam na sam odbija piłkę nogami

71 min. Strzał Maciongowskiego z ponad 20 metrów broni Kozik

67 min. Strzał Maciongowskiego z dystansu broni Kozik

65 min. Za Kowalskiego wchodzi Jagodziński

64 min. Po podaniu Dreszera Stanisławski strzela obok słupka

62 min. Podwójna zmiana u gości - zeszli Szczęsny i Brychlik, a na placu gry pojawili się Caputa i Kocur

0-2 Chrapek, 58 min. - fantastyczny strzał Chrapka w okienko z ponad 20 metrów - Sitko bez szans

57 min. Strzał Czaickiego i piłka skozłowala - broni Sitko

52 min. Kilkuminutowy napór Grunwaldu zakończony strzałem Kowalskiego zza szesnastki obok słupka

46 min. Za Kiepurę wszedł Cymański

Do przerwy: 0-1

45+2 min. Strzał Kiepury z dystansu broni Kozik

Sędzia doliczył 2 minuty

41 min. Stanisławski przedarł się z piłką w polu karnym i uderzył na bramkę - Kozik wybija futbolówkę na róg

0-1 Brychlik, 36 min. - Zdolski zagrywa na krótki słupek do Brychlika, piłkę zatrzymuje obrońca Grunwaldu, który upada, z sytuacji korzysta Brychlik i strzela obok Sitki

33 min. Furczyk oddał strzał zza pola karnego tuż obok słupka

29 min. Sikora ukarany żółtą kartką

25 min. Cichecki uruchomił Chwastka i jego strzał broni Kozik

W 5. minucie w sektorze gości pojawiła się ok. 50-osobowa grupa kibiców BKS-u

20 min. Indywidualna akcja Karcza, który uderzył zza pola karnego i Sitko złapał piłkę na dwa razy

19 min. Świetna akcja Grunwaldu - przy linii bocznej Chwastek minął rywala i dośrodkował w pole karne, a tam nadbiegający Dreszer uderzył tuż nad poprzeczką

Zieloni uważnie w obronie i starają się wyprowadzać ataki

14 min Po wybiciu piłki przez Sitkę na czystą pozycję wyszedł Stanisławski i zamiast strzelać, to wdał się w drybling z obrońcami i nic z tego nie wyszło

6 min. Brychlik zgrał piłkę głową do Chrapka, który ściągnął na siebie obrońców i dograł na wolne pole do Brychlika, a ten w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Sitko

Kilka pierwszych minut to ataki ze strony Grunwaldu - w tym róg - ale wydaje się, że goście powoli przejmują kontrolę

Sędziowie: Piotr Skoczylas – Tomasz Barański, Piotr Zroślak (KS Częstochowa)

Sitko - Wolek, Szczypior, Kiepura - Sikora - Cichecki, Maciongowski (kpt), Stanisławski, Kowalski - Chwastek, Dreszer
Rezerwa: Poloczek - Fredyk, Talaga, Szczygieł, Nowicki, Jagodziński, Cymański
Trenerzy: Gawenda i Wawoczny