Grunwald - Ruch 0-4 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-4

0-4 Wanat, 90+3 min. - po podaniu Czajkowskiego wynik ustalił Wanat

91 min. Zmiany w obu zespołach - za Fredyka w Grunwaldzie wszedł Szczygieł, a w Ruchu za Zarembę wszedł Grek

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min. Za Sotora wszedł Dyczek

84 min. Za Kilińskiego wszedł Szatkowski

84 min. Fredyk ukarany żółtą kartką

0-3 Zaremba, 81 min. - rajd Kilińskiego kończy celnie Zaremba kompletując hat tricka

80 min. Główka Dreszera za słaba by zaskoczyć bramkarza gości

78 min. Po podaniu Sotora Wanat mógł wpisać się na listę strzelców, jednak jego strzał przeleciał obok słupka

77 min. Za Czaplińskiego wszedł Wanat

0-2 Zaremba, 73 min. - Po rogu Czajkowskiego Zaremba głową pokonał Sitkę

69 min. Powinno być 0-2 - Kiliński wyłożył piłkę Marcowi, który huknął, ale nad bramką

66 min. Po kolejnym w tym rogu Czajkowskiego ponownie Bachor uderzył nad bramką

65 min. Strzał spod linii bocznej Chwastka przepuścili wszyscy łącznie z bramkarzem i na jego szczęście piłka minęła słupek

63 min. Czajkowski ukarany żółtą kartką

58 min. Damrat zza pola karnego uderzył obok bramki

57 min. Kowalski ukarany żółtą kartką

56 min. Czapliński ukarany żółtą kartką

54 min. Za kontuzjowanego Jagodzińskiego wszedł Dreszer

53 min. Za Wolka wszedł Nowicki

53 min. Po dośrodkowaniu Czajkowskiego z rogu Bachor głową uderzył obok bramki

46 min. Damrat ukarany żółtą kartką

Do przerwy: 0-1

45 min. Strzał Czajkowskiego wybija Sitko

44 min. po rogu Czajkowskiego główkował Bachor i Sitko z trudem sparował na róg piłkę zmierzająca przy słupku

0-1 Zaremba, 42 min. - Kiliński dobiegł do linii końcowej i zagrał na 14. metr, gdzie Cymański odbił pikę, a ta spadła pod nogi Zaremby, który bez namysłu uderzył i piłka po rękach Sikti wpadła do bramki

40 min. Po dośrodkowaniu Czajkowskiego z rogu Zaremba głową trafił wprost w ręce Sitki

40 min. Strzał Marca z kilkunastu metrów przyblokował Maciongowski i piłka przeszła nad bramką

33 min. Po dośrodkowaniu z rogu Czajkowskiego obok bramki uderzył Bachor

28 min. Spóźniający się dzisiaj Wolek ukarany żółtą kartką za faul na uciekającym rywalu

26 min. Cichecki uciekł prawą stroną i dograł przed bramkę, do piłki dobiegł Fredyk i strzelił w kierunku okienka przy bliskim słupku, jednak Melon odbił - jak on to zrobił?! - piłkę na róg; kapitalna obrona bramkarza gości

22 min. Daleki przerzut do Marca na lewe skrzydło, który przyjęciem zgubił Wolka i wyszedł sam na sam z Janem Sitko - bramkarz Grunwaldu odbił piłkę na róg

18 min. Zaremba przedarł się w polu karnym i uderzył na bramkę, a piłka odbita od Cicheckiego trafiła w ręce Sitki

13 min. Jagodziński zagrał w pole karne do Kowalskiego, którego dośrodkowanie przed bramkę dotarło do nikogo

8 min. Kontra Ruchu - Strzał Marca zza pola karnego broni Sitko

6 min. Po dośrodkowaniu Marca Zaremba głową uderzył obok dalszego słupka

4 min. Akcja Grunwaldu pod bramką Ruchu i Cichecki uderzył obok bramki

Sędziowie: Wojciech Kretek (Bytom) - Jakub Kołodziejczyk, Leszek Niemczyk

Sitko - Wolek, Maciongowski (kpt), Cymański - Sikora - Fredyk, Kowalski, Jagodziński, Cichecki - Stanisławski, Chwastek
Rezerwa: Poloczek - Szczygieł, Nowicki, Dreszer, Szczypior
Trenerzy: Gawenda i Wawoczny