Archiwum 2016

Grunwald - Podbeskidzie II 6-1 (4-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 6-1

93 min. Strzał Chmielewskiego z wolnego kapitalnie wybija Sitko

Sędzia doliczył 3 minuty

88 min. Za Dreszera wszedł debiutujący w I zespole Ochnio

84 min. Za Kowalskiego wszedł debiutujący w I zespole Zdebel

80 min. Chwastek zagrał w pole karne do Aruczana, ten jednak uderzył zbyt lekko i Bajdziak złapał piłkę

78 min. Strzał Fredyka zza pola karnego obok bramki

75 min. Za Poloczka wszedł debiutujący w I zespole Aruczan

66 min. Kontuzji u gości doznał Gutowski - Podbeskidzie wykorzystało limit zmian i gra w 10

6-1 Chwastek, 63 min. - Chwastek przymierzył zza szesnastki przy słupku

62 min. Za Oczkę wszedł Pindera

61 min. Kowalski podaje przed bramkę do Poloczka, a ten wślizgiem uderzył centymetry obok słupka

58 min. Świetna okazja Poloczka na hat tricka - Dreszer zagrywa w pole karne do Stanisławskiego, który podał na długi słupek do Poloczka, a ten nie trafił w piłkę

57 min. Sitko broni na raty strzał Walkiewicza

54 min. Za Handzlika wszedł Gladus

5-1 Kostorz, 52 min. - zawodnik gości ładnym strzałem z pierwszej piłki zza pola karnego nie dał szans Sitce

Bramkarz Grunwaldu może powinien pomyśleć o zmianie pozycji na boisku? :)

5-0 Poloczek, 47 min. - Poloczek mocno zza pola karnego i 5-0!

Do przerwy: 4-0 - "Zieloni" grając z dwoma bramkarzami w podstawowej jedenastce i tylko trzema - 15-latkami - zdolnymi zawodnikami do gry na ławce, prowadzą wysoko do przerwy

45+2 min. Poloczek ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki po zdobytej bramce

4-0 Poloczek, 45+1 min. - dogranie w pole karne, Poloczek przedłużył lot piłki i ta ugrzęzła w siatce

Sędzia doliczył 2 minuty

41 min. Za Łaciaka wszedł Kostorz

3-0 Stanisławski, 38 min. - Chwastek świetnym zagraniem uruchomił Stanisławskiego, który wszedł w pole karne i posłał piłkę lobem nad wychodzącym bramkarzem

37 min. Po rogu Widełka głową uderzył nad bramką

35 min. Kolejna okazja gości - Chmielewski poszedł lewą stroną i jego strzał przy słupku wybił na róg Sitko

34 min. Oczko wrzucił na długi słupek, Walkiewicz uderzył za lekko i Sitko obronił

33 min. Piłka wpadła do siatki Grunwaldu, sędzia odgwizdał jednak spalonego

30 min. Strzał Mikołajewskiego z dystansu kapitalnie wyciągnął Sitko

30 min. Oczko uciekł lewą stroną, wszedł w pole karne i jego uderzenie wybił Sitko

22 min. Handzlik ukarany żółtą kartką

20 min. Za kontuzjowanego Gibasa wszedł Widełka

19 min. Groźny strzał Wajdzika paruje na róg Sitko

19 min. Strzał Chwastka zza pola karnego obok słupka

2-0 Dreszer, 14 min. - złe zagranie obrońcy, Dreszer nie dał szans bramkarzowi

11 min. Grający w ataku bramkarz Poloczek przepchnął obrońcę i wyszedł sam na sam, zamiast strzelać oddał do Chwastka, ten wycofał do Dreszera, który został zablokowany

10 min. Stanisławski przedarł się w polu karnym gości i po jego strzale piłka odbita od obrońcy trafiła w boczną siatkę

9 min. Po dośrodkowaniu w pole karne Grunwaldu Cymański wybił piłkę wprost pod nogi Oczki, który huknął wysoko nad bramką

7 min. Powinno być 2-0, Chwastek wszedł w pole karne i uderzył w kierunku bramki, piłka po drodze odbiła się od bramkarza i minęła o centymetry słupek

1-0 Fredyk, 4 min. - pierwsza akcja Grunwaldu, Chwastek zza 16 metrów trafił w poprzeczkę, a dobitka Fredyka wpadła do siatki

Sędziowie: Marek Kantor - Michał Mazurek, Krzysztof Glensk (Opole)

Sitko - Nowicki, Maciongowski (kpt), Cymański, Kiepura - Fredyk, Kowalski, Chwastek, Stanisławski - Dreszer, Poloczek
Rezerwa: Aruczan, Cichecki, Jagodziński, Ochnio, Sikora, Zdebel
Trenerzy: Gawenda i Wawoczny