Archiwum 2016

Czaniec - Grunwald 4-3 (3-2)

KONIEC: 4-3

94 min. Strzał Boraka przyblokowany i rykoszet nad bramką

93 min. Za Mieszczaka wszedł Łącki

Sędzia doliczył 3 minuty

89 min. Za Fredyka wszedł Aruczan, a u gospodarzy za Hałata Jastrzębski

88 min. Strzał Chwastka obok bramki

88 min. Hałat za długo wdał się w drybling w polu karnym Grunwaldu i okazja przepadła

86 min. Strzał Mieszczaka nad bramką

85 min. Kontra gospodarzy - Hałat do Kozioł, którego strzał broni Sitko

83 min. Gospodarze ładnie poklepali piłką - Mieszczak do Hałata, a ten zagrał do Boraka, którego strzał wybił Sitko

79 min. Strzał Maciongowskiego z dystansu wybił na róg Kawaler

79 min. Po dośrodkowaniu Cymańskiego Stanisławski próbował pokonać piętą Kawalera, ten nie dał się zaskoczyć

78 min. Hałat wycofał w polu karnym do Boraka, który uderzył obok bramki

77 min. Za Nowickiego wszedł Cichecki

73 min. Okazja gospodarzy - Hałat wyszedł sam na sam z bramkarzem Grunwaldu i strzelił obok bramki

Oba zespoły rozstrzelały się w ostatnim meczu na szczeblu III ligi

4-3 Stanisławski, 59 min. - dogranie Cymańskiego z lewej strony przed bramkę na gola zamienił wślizgiem Stanisławski

4-2 Hałat, 56 min. - po dośrodkowaniu Piekielnego Mieszczak zgrał piłkę klatką piersiową do Hałata, który huknął nie do obrony

55 min. Uderzenie Hałata zza szesnastki sparował Sitko

51 min. Mógłbyć remis, jednak Dreszer po rozegraniu klepy ze Stanisławskim zamiast od razu uderzyć wszedł w pole karne i mając przed sobą bramkarza trafił w niego

O 19.35 sędzia rozpoczął II połowę

46 min. Za Mólla wszedł Piekielny
46 min. Za Poloczka wszedł Sitko

Do przerwy: 3-2

45 min. Strzał Hałata broni Poloczek

3-2 Bober, 44 min. (samobojcza) - Chwastek zagrał do Stanisławskiego, który poszedł na obieg, wbiegł w pole karne i zagrał piłkę przed bramkę, a tam Bober wślizgiem zmienił niefortunnie lot piłki i zaskoczył Kawalera - to już jego 4. gol dzisiaj

3-1 Bober, 42 min. (głową) - Po dośrodkowaniu Hałata z wolnego Bober głową przy słupku pokonał Poloczka - hat trick obrońcy Czańca i jeszcze jedna kołyska zawodników LKS-u

30 min. Móll ukarany żółtą kartką - ponownie uciekł mu Kiepura

2-1 Chwastek, 28 min. (karny) - pewnie wykorzystana jedenastka

28 min. Kiepura wchodzi w pole karne i zostaje podcięty przez Mólla - KARNY

27 min. Stanisławski dośrodkował przed pole karne do Chwastka, którego strzał obronił bramkarz

20 min. Hałat poradził sobie z obrońcą i uderzył na bramke - Poloczek wybił ją nad bramką

18 min. Dośrodkowanie Kwaśniewskiego zmierzało w okienko bramki Grunwaldu - Poloczek wybił piłkę

Kilkadziesiąt minut przed meczem nad Czańcem przeszła ulewa, a teraz świeci słońce i jak na razie dla gospodarzy

16 min. Po dośrodkowaniu Kwaśniewskiego Hałat nie trafił w piłkę przed bramką

2-0 Bober, 14 min. - po wolnym piłka w polu karnym Grunwaldu wędrowała jak w bilardzie i ostateczny cios zadał Bober nie dając szans Poloczkowi; kolejna kołyska gospodarzy

9 min. Kozioł uderzył z dystansu tuż obok bramki

1-0 Bober, 8 min. - zawodnik miejscowych kapitalnie przymierzył z ponad 30 metrów i piłka wpadła do siatki Grunwaldu; po bramce gospodarze wykonali kołyskę

4 min. Po rogu gospodarzy Dreszer zagrał piłkę wprost pod nogi Bobera, który z bliska uderzył na bramkę i Poloczek sparował futbolówkę

Sędziuje Bartosz Owsiany z Opola.

O 18.36 zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego.

O 18.30 sędziowie wjechali już przebrani na stadion.

Sędziowie mają pojawić się na stadionie o ok. 18.30.

Grunwald dotarł na stadion o 17.30. Jest godzina 18.00 i trwa oczekiwanie na sędziów.