Ł.Kurpas - R.Burdzik (kpt), A.Bartoszek, J.Wojtaczka, D.Chmielarski - A.Zdebel, R.Ochnio, P.Majchrzyk, M.Kowalczyk - D.Ogłoza, A.Gosz
oraz M.Brachmański, M.Kasprzyk, B.Kopiczko, J.Kozłowski, J.Łopatkiewicz, P.Szulik
Trener: Dariusz CZECH
Kierownik: Krzysztof BURDZIK

Grunwald odniósł kolejne wysokie i co ważniejsze, pewne zwycięstwo. Do przerwy "Zieloni" prowadzili 6-0. Strzelanie rozpoczął Gosz, drugiego gola zdobył Majchrzyk, ale tylko on sam wie, jak to strzelił. Na 3-0 podwyższył Ogłoza, który wyszedł sam na sam z bramkarzem. Czwarte trafienie było autorstwa Gosza. Napastnik Grunwaldu położył bramkarza i praktycznie wjechał z piłką do pustej bramki. Dwie ostatnie bramki z pierwszej połowy należały do Ogłozy, który tym samym skompletował hat tricka. Po przerwie trener Dariusz Czech dokonał trzech zmian, a po kilku minutach kolejnych trzech dając pograć wszystkim rezerwowym, w tym czterem zawodnikom z rocznika 2002. I to właśnie jeden z nich, a mianowicie Kopiczko, strzelił siódmego gola. Ostatnia bramka padła po silnym strzale z 18 metrów, a strzelcem był Ochnio. Wynik mógł być znacznie wyższy, ale nie o to chodziło. Ważniejsze było, aby wszyscy zagrali jak najwięcej. Cieszy gra na zero z tyłu biorąc pod uwagę brak Aruczana, którego godnie zastąpił Bartoszek. Aruczan po raz kolejny dostał szansę gry w końcówce meczu III ligi seniorów. W sobotę mecz z Ruchem, który w poprzedniej kolejce minimalnie przegrał z liderem 0-1.

Dodał: Leszek 03.06.2016 (Friday) 23:30