Archiwum 2016

Grunwald - Pogoń 1-2 (1-1)

KONIEC: 1-2

93 min. Błąd obrony Grunwaldu, Zięcik wychodzi sam na sam i uderza obok słupka

92 min. Za Kokota wszedł Ilnicki

89 min. Uderzenie Zugi zza pola karnego celne, ale za słabe, aby zmusić do kapitulacji Wójcika

86 min. Kokot ukarany żółtą kartką

82 min. Za kontuzjowanego Rogowskiego wszedł Aruczan

76 min. Za Molka wszedł Szczyrba

73 min. R.Kowalski ukarany żółtą kartką

1-2 Bereta, 66 min. (głową) - Zięcik dośrodkował z wolnego, w polu karnym piłkę przedłużył głową Bereta i trafił w róg bramki Grunwaldu

62 min. strzał Poloczka zza szesnastki tuż obok bramki

60 min. strzał Kowalskiego zza pola karnego wybija Wójcik

58 min. Świetna piłka za plecy obrońców, obrońca Pogoni próbował jeszcze wybić piłkę, ale w nią nie trafił, przejął ją Malec, który zamiast pociągnąć z piłką zdecydował się na strzał i Wójcik obronił

56 min. Po dośrodkowaniu z rogu Berety piłka trafiła w poprzeczkę

54 min. Malec ukarany żółtą kartką

51 min. Molek ukarany żółtą kartką

50 min. Bereta ukarany żółtą kartką

48 min. Kopański ukarany żółtą kartką

46 min. Dwie zmiany u gości - za Leina wszedł Matysek, a za Reka Blaszke, a w Grunwaldzie za Rutkowskiego wszedł Spalony

Do przerwy: 1-1

45+1 min. Po rogu uderzenie pięta Kokota przechodzi nad poprzeczką

1-1 Kokot, 44 min. - Po wolnym Zięcika Wolek krótko wybił piłkę, dopadl do niej Kokot i uderzył przy słupku

42 min. W polu karnym Pogoni piłka trafia do Zugi, który "podje" pilkę bramkarzowi

1-0 Kowalski, 39 min. (karny)

38 min. Po zagraniu Zugi Nawrat zagrywa ręką - sędzia dyktuje KARNEGO, Nawrat ukarany żółtą kartką

35 min. Po rogu Poloczek z woleja minimalnie niecelnie

28 min. Kowalski w polu karnym Pogoni uderzył na bramkę, Wójcik paruje strzał

26 min. Po rogu Kowalskiego Wolek uderzył głową obok słupka

17 min. Rutkowski z dystansu kilka metrów nad bramką

9 min. Kowalski z wolnego z ok. 20 metrów - pewnie broni Wójcik

6 min. Malec z dystansu tuż nad bramką

1 min. Po rogu zawodnik Pogoni uderzył niecelnie głową kilka metrów obok bramki

Sędziowie: Dawid Szpindor - Wojciech Zarzycki, Artur Żółkowski (Bytom)

Lamlih - Malec, Wolek (kpt), Mateusz Szymański, Rogowski - Pokorski, Poloczek, D.Kowalski, Kopański - Zuga, Rutkowski
Rezerwa: Merta - Spalony, Miodek, Aruczan, Zdebel, Majchrzyk
Trener: Bratek