Archiwum 2016

Grunwald - Wawel 4-2 (1-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 4-2 - jak na derby - emocji nie brakowało

90+2 min. Miodek dośrodkował w pole karne i Dreszer głową tuż nad bramką

Sędzia doliczył 2 minuty

90 min. Za Pyca wszedł Meiksner, a w Grunwaldzie za Zugę Miodek

4-2 Malec, 89 min. - Malec uderzył zza szesnastki tuż przy słupku i utonął w objęciach kolegów jak jego poprzednicy

3-2 P.Rutkowski, 88 min. (samobójcza) - Dreszer wypuścił Zugę i ten uderzył obok wychodzącego bramkarza i próbujący wybić piłkę Rutkowski trafił do własnej siatki

86 min. Co za okazja Grunwaldu - Dreszer uciekł prawą stroną, wypatrzył wolnego Kowalskiego, który trafił na linii w obrońcę

85 min. Poloczek ukarany żółtą kartką

84 min. Strzał Kowalskiego na róg sparował Palka

80 min. Za Poprawę wszedł Rutkowski

79 min. Za Sławika wszedł Mandzel

2-2 Dreszer, 74 min. - Dreszer wszedł w pole karne, uciekł obrońcy i strzelił nie do obrony w długi róg

73 min. Pyc ukarany żółtą kartką

67 min. Za Spalonego wszedł Pokorski

58 min. Za Spiolka wszedł Poloczek

56 min. Strzał Dreszera broni Palka

55 min. Strzał Luxa broni Merta

1-2 G.Kałużny, 50 min. - Majnusz dośrodkował piłkę w pole karne, do wybitej futbolówki dopadł G.Kałużny i pięknym strzałem pod poprzeczkę wprawił gości w euforię

49 min. Pyc z wolnego nad bramką

46 min. Zszedł Leszków, a w jego miejsce pojawił się Majnusz

Do przerwy: 1-1

45+1 min. Kowalski ukarany żółta kartką

Sędzia doliczył 1 minutę

45 min. Kowalski zza pola karnego obok bramki

1-1 P.Rutkowski, 43 min. - Pyc dośrodkował z wolnego, Merta został w bramce i z bliska piłkę do bramki skierował Rutkowski

1-0 Sławik, 40 min. (samobójcza) - Zuga dośrodkował w pole karne, bramkarz wypuścił piłkę z rąk, która trafiła w Sławika i wturlała się do siatki

37 min. Długa piłka do Luxa, który ucieka obrońcom i decyduje się na strzał - piłka mija bramkarza i słupek bramki Grunwaldu

28 min. Po rogu Pyca G.Kałużny głową obok bramki

24 min. Strzał Spiolka bardzo niecelny zza szesnastki

22 min. Strzał Forysia z dystansu broni Merta

22 min. Malec na lewym skrzydle mija obrońcę i uderza nad bramką

21 min. Kowalski zagrywa na wolne pole do Spalonego, który w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza

19 min. Spiolek dośrodkował w pole karne do Spalonego, którego główkę sparował Palka

Walka na całym boisku, trochę niedokładności z obu stron

5 min. Pyc wrzucił z wolnego w pole karne do Luxa, który uwolnił się spod opieki obrońcy, ale uderzył obok bramki

Sędziowie: Jakub Kołodziejczyk – Sławomir Sobiesiak, Krzysztof Krawczyk (Bytom)

Merta - Poprawa, Wolek (kpt), Rogowski, Szymański - Malec, Spiolek, Kowalski, Dreszer - Zuga, Spalony
Rezerwa: Kopański, T.Rutkowski, Miodek, Pokorski, Poloczek, Majchrzyk, Zdebel
Trener: Bratek