Archiwum 2016

Piast - Grunwald 0-1 (0-1)

KONIEC: 0-1

90+4 min. Za Szymańskiego wszedł Miodek

90 min. Za Spalonego wszedł Rutkowski

Sędzia doliczył 5 minut

90 min. Kowalski ukarany żółtą kartką

89 min. Po rogu Spalonego strzał Malca broni Krzemień

86 min. Za Walkiewicza wszedł Włoch

83 min. Za Zugę wszedł Pokorski

83 min. Po rogu gospodarzy groźnie pod bramką Grunwaldu, ale nikt nie zamknął dośrodkowania

81 min. Długa piłka zagrana do Kamieńskiego, Merta został na linii i napastnik gospodarzy mimo asysty obrońcy uderzył centymetry obok słupka

75 min. Za Spiolka wszedł Merta

73 min. Spiolek zagrywa na wolne pole do Kowalskiego, którego strzał wybija na róg bramkarz

68 min. Za Cecugę wchodzi Mrowiec

62 min. Kowalski rzucił piłkę za plecy obrońców do Spalonego, który miał przed sobą bramkarza, ale przegrał z nim pojedynek

61 min. Znakomita okazja gospodarzy - Brzeziński uderzył obok dalszego słupka

59 min. Po rogu gospodarzy piłka spadła pod nogi Brzezińskiego, którego strzał wybija Merta

57 min. Kowalski wrzucił do Spalonego, którego strzał wybił na róg bramkarz

56 min. Spiolek uderzył obok bramki

56 min. Krzemień broni strzał Dreszera

53 min. Kontra Grunwaldu, którą kończy strzałem nad bramką Dreszer

0-1 Poloczek, 45+3 min. - Spalony wrzucił piłkę z wolnego na długi róg, tam futbolówkę w kierunku dalszego słupka uderzył Poloczek i 0-1; sędzia zakończył I połowę

45+2 min. Kocoń fauluje-podcina przy linii bocznej - tuż przy ławce rezerwowych gospodarzy - Spiolka i zostaje ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 2 minuty

45 min. Kowalski z wolnego z 20 metrów tuż obok bramki

42 min. Kowalski rzucił piłkę na skrzydło do Dreszera, który strzelił w krótki róg i piłkę nogami wybił bramkarz

39 min. Kowalski indywidualną akcję kończy strzałem zza szesnastki - broni Krzemień

33 min. Poloczek niecelnie

32 min. Bobla w kontrze za mocno do Kamieńskiego i szybszy Merta

30 min. Przerwa na uzupełnienie płynów

23 min. Pierwsza groźna akcja Grunwaldu -Rogowski zagrał przed pole karne do Dreszera, który pograł z klepki ze Spalonym i uderzył obok bramki

21 min. Pierwszy strzał Grunwaldu - po podaniu Spiolka Dreszer uderzył wysoko nad bramką

11 min. Po rogu Cecugi piłka odbiła się od poprzeczki, linii bramkowej i wybił ją Wolek

6 min. Jurecki długim przerzutem uruchomił Brzezińskiego, który strzelił obok bramki - gorąco pod bramką Merty

4 min. Brzeziński dośrodkował piłkę z rogu i Zagdański uderzył obok bramki

2 min. Brzeziński z wolnego wysoko nad bramką

Sędziowie: Kamil Budny - Tomasz Sęk, Patryk Żmija (Sosnowiec)