Archiwum 2016

Grunwald - Goczałkowice 5-2 (0-2)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 5-2 - Grunwald gromi 3. zespół tabeli! To wszystko na oczach Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryka Kuli

90+2 min. Dreszer ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 5 minut

5-2 Zuga, 90 min. - indywidualnie i na raty

89 min. Zuga ukarany żółtą kartką

87 min. Za Kowalskiego wszedł Bartoszek

4-2 Kowalski, 86 min. - po indywidualnej akcji obok bramkarza

84 min. Wolek stracił piłkę, pociągnął z nią Piesiur i strzelił w ręce Lamliha

81 min. Za Spalonego wszedł Rutkowski

80 min. Za Grygiera wszedł Widłok

75 min. Lamlih wyszedł do narożnika, Piesiur posłał piłkę lobem, Wolek wybił piłkę

74 min. Strzał Kowalskiego niecelny

72 min. Za Spiolka wszedł Pokorski

70 min. Okazja Świerczka - jego strzał blokuje Poprawa i róg

70 min. Spalony wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z Mrzykiem

68 min. Za B.Kordonia wszedł Żebrowski

3-2 Spiolek, 67 min. - Kowalski wszedł w pole karne i dograł przed bramkę, Spiolek trafił do pustej bramki

64 min. B.Kordoń ukarany żółtą kartką

2-2 Kowalski, 63 min. (wolny) - uderzył z wolnego spod linii bocznej i bramkarz popełnił błąd

63 min. Za Machonia wszedł Świerczek

61 min. Poloczek obok bramki

59 min. Strzał Dreszera broni Mrzyk

1-2 Dreszer, 58 min. - Dreszer z narożnika pola karnego uderzył nie do obrony w długi róg

57 min. Za Malca wszedł Poprawa

57 min. Kowalski obok bramki

56 min. Dreszer wrzucił na długi słupek i Spalony w doskonałej sytuacji strzelił źle

55 min. Piłka meczowa gości - Dragon do Piesiura, który w sytuacji sam na sam strzela w Lamliha

53 min. Dreszer wszedł w pole karne, podciągnął do linii końcowej i wrzucił przed bramkę, piłkę przejął Kowalski i wrzucił jeszcze raz w pole karne, obrońcy wyjaśnilil sytuację

49 min. Zuga wychodzi sam na sam, jednak ciut szybszy jest bramkarz gości, który zderzy się z Zugą; po chwili obaj są zdolni do dalszej gry

48 min. Strzał Kowalskiego z dystansu broni Mrzyk

Do przerwy: 0-2

45+1 min. Indywidualna akcja Dreszera i jego strzał - po rykoszecie - tuż obok dalszego słupka

Sędzia doliczył 2 minuty

0-2 Grygier, 36 min. - kontra gości, Grygier mimo asysty obrońcy trafia w okno

0-1 Piesiur, 33 min. - szybka akcja gości, Baron dośrodkował piłkę w pole karne, Rogowski odbił ją przed bramkę, dopadł do niej Piesiur i uderzył - futbolówka odbiła się jeszcze od obrońcy - nie do obrony

30 min. Kowalski dośrodkował z wolnego, piłka przeszła obrońców i wybił ją w bok Mrzyk, Poloczek wślizgiem z metra uderzył nad bramką

29 min. Baron ukarany żółtą kartką

26 min. Po rogu Piesiura Baron uderzył głową - broni pewnie Lamlih

Atak za atakiem suną na bramkę gości - brakuje jednak dokładności w najważniejszych momentach

17 min. Kowalski zdecydował się na strzał z ponad 40 metrów - mocno, ale niecelnie

14 min. Spalony dośrodkował z wolnego w pole karne, Wolek głową strzelił obok słupka

13 min. Poloczek zagrał na skrzydło do Dreszera, który zszedł do środka i uderzył nad bramką

8 min. Spalony uderzył zza szesnastki, piłka zblokowana przez obrońcę mija bramkę

7 min. Spiolek dośrodkował z prawej strony i piłka odbiła się od poprzeczki, obrońca ubiegł Dreszera i wybił piłkę na róg

lamlih - Malec, Wolek (kpt), Rogowski, Szymański - Spiolek, Poloczek, Kowalski, Dreszer - Spalony, Zuga
Rezerwa: Merta - Aruczan, Bartoszek, Burdzik, Pokorski, Poprawa, Rutkowski
Trener: Bratek