Archiwum 2016

Relacja na żywo
Kosztowy - Grunwald 0-2 (0-0)

KONIEC: 0-2 - w Halembie mamy lidera!

94 min. Za Dreszera wszedł Majchrzyk

94 min. Mendela zza pola karnego uderzył tuż obok bramki

92 min. Matwiejczuk ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 3 minuty

89 min. Za Spalonego wszedł Aruczan

87 min. Mendela uderzył obok bramki

85 min. Za Jikię wszedł Matwiejczuk

84 min. Dreszer wchodzi w pole karne i zagrywa do Spalonego - powinno być 0-3 - ale trafił w bramkarza

82 min. Za Kubicę wszedł Wentkowski

81 min. Za Pokorskiego wszedł Rutkowski

0-2 Spalony, 79 min. - Szymański ruszył z własnej połowy do długiego podania, obrońcy zapatrzyli się na Pokorskiego, który był na spalonym, obrońca Grunwaldu ruszył z piłką, wszedł w pole karne i wyłożył do Spalonego, a ten trafił po raz 2.

77 min. Strzał Pokorskiego broni Potoczny

73 min. Za Spiolka wszedł Malec

70 min. Za Fahrenholta wszedł Demitraszek

0-1 Spalony, 64 min. - kontra Grunwaldu, Kowalski zagrał do Dreszera, który wszedł w pole karne i wycofał piłkę na 11. metr do Spalonego, który trafił do siatki

Kwadrans drugiej połowy zdecydowanie dla gospodarzy

58 min. D.Kowalski ukarany żółtą kartką

56 min. Po dośrodkowaniu Gadaja i główce Kubicy Lamlih wyciągnął piłkę zmierzającą do siatki

54 min. Po rogu Fahrenholta A.Kowalski głową trafił w poprzeczkę

50 min. Poloczek z dystansu obok bramki

47 min. Po rogu Fahrenholta Kocurek uderzył obok bramki

46 min. Za Jaromina wszedł A.Kowalski

Do przerwy: 0-0 - mecz na szczycie dwóch prowadzących drużyn jest wyrównany, a licznie zgromadzonym kibicom na pewno brakuje bramek

Sędzia doliczył 1 minutę

42 min. Gwiazda ukarany żółtą kartką

39 min. Kocurek po rogu uderzył obok bramki

35 min. Mendela ukarany żółtą kartką

33 min. Dreszer indywidualnie - tuż obok bramki

32 min. Fahrenholt uderza zza linii bocznej pola karnego - broni Lamlih

30 min. Mendela indywidualnie - broni Lamlih

28 min. Po wolnym Kowalskiego z Grunwaldu z 17 metrów i rykoszecie piłka wpadła do siatki gospodarzy - boczny zasygnalizował spalonego - nadal 0-0

28 min. Jikia ukarany żółtą kartką

25 min. Po wolnym Mendela głową obok bramki

24 min. Spiolek ukarany żółtą kartką

22 min. Jaromin z dystansu niecelnie

21 min. Kowalski z Grunwaldu niecelnie z dystansu

16 min. Strzał Mendeli z dystansu obok bramki

11 min. Spalony bliski wykorzystania niepewnej interwencji Potocznego

11 min. Po dalekim wyrzucie z autu Fahrenholt przewrotką, ale nieskutecznie

5 min. Strzał Pokorskiego z narożnika pola karnego broni Potoczny