Archiwum 2016

Relacja na żywo
Grunwald - Pogoń Imielin 2-4 (1-2)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

po końcowym gwizdku drugą żółtą kartką został ukarany Polarz i w konsekwencji czerwoną

KONIEC: 2-4 - brak Kowalskiego i Wolka był aż nadto widoczny...

2-4 Spalony, 90+1 min. (głową) - Dreszer wrzucił z wolnego i Spalony zmniejszył rozmiary porażki

Sędzia doliczył 3 minuty

90 min. Za N.Nagiego wszedł Cuber

89 min. Mirka wybija KARNEGO Dreszera

89 min. Bundzyło ukarany żółtą kartką

88 min. Malec wymusza karnego i sędzia dyktuje jedenastkę

84 min. Strzał Dreszera wybija na róg Mirka

82 min. Niewiedział tuż obok bramki

1-4 N.Nagi, 81 min. - Lamlih chciał ofiarną interwencją wybić piłkę, ale w nią nie trafił i N.Nagi trafia do pustej bramki - to już jego 4. gol!

75 min. Za Rzepę wszedł Malina, a Pacwę M.Nagi

1-3 N.Nagi, 71 min. - Wojtaszak dograł piłkę przed bramkę do Rzepy, który upadł, do piłki dobiegł N.Nagi i skompletował hat tricka

70 min. Strzał Pokorskiego nad bramką zza szesnastki

63 min. Za Samka wszedł Niewiedział

60 min. Co za okazja Rzepy! Zuga zgubił piłkę na rzecz Rzepy, który z kilkunastu metrów uderzył na bramkę, Lamlih fantastyczną paradą wybił piłkę na róg

60 min. Rzepa otrzymał podanie przed bramkę, ale źle trafił w piłkę

58 min. Wojtaszak z ponad 20 metrów trafił w słupek

57 min. Samek ukarany żółtą kartką

54 min. Szymański podał w kierunku Zugi, obrońca minął się z piłką, Zuga ruszył z futbolówką i uderzył zza szesnastki, bramkarz sparował piłkę

49 min. Po rogu Lamlih piąstkuje piłkę, przejmuje ją za szesnastką Rzepa i uderza na bramkę, Lamlih ofiarną interwencją wybija piłkę na róg

46 min. Za Spiolka wszedł Rutkowski

Do przerwy: 1-2

Sędzia doliczył 2 minuty

41 min. Strzał Dreszera zablokował obrońca

1-2 Dreszer, 38 min. (wolny) - Dreszer z wolnego z 17 metrów uderzył pod poprzeczkę, obrońca gości nie sięgnął piłki głową

37 min. Jeden z zawodników gości ukarany na ławce żółtą kartką (Tworuszka)

36 min. Polarz ukarany żółtą kartką

0-2 N.Nagi, 32 min. - podanie z głębi pola, Rogowski nie sięgnął wślizgiem piłki, przejął ją N.Nagi wszedł w pole karne i uderzeniem w długi róg nie dał szans Lamlihowi

25 min. Trener Jacek Bratek nie wytrzymuje i dokonuje pierwszej zmiany - za Poloczka wchodzi Malec

21 min. Rogowski blokuje piłkę, żeby wyszła na aut, Rzepa mu ją odbiera i dogrywa do Nagiego, który zostaje w ostatniej chwili zablokowany i piłka wychodzi na róg

14 min. Bubrowski długim podaniem za linię obrony uruchomił Wojtaszaka, który wszedł w pole karne i uderzył płasko - bramkarz broni

12 min. Kontra gości, N.Nagi uderzył obok bramki

Błąd za błędem w szeregach Grunwaldu

6 min. Powinno być 0-2 - Wojtaszak dośrodkował z rogu i niepilnowany Pacwa uderzył obok słupka

0-1 N.Nagi, 2 min. (głową) - po rogu gości piłkę w polu karnym wrzucił na dalszy słupek Rzepa i Nagi głową przelobował Lamliha uderzeniem pod poprzeczkę

Sędziowie: Paweł Łukaszczyk – Jakub Borkowski, Tomasz Sitko (Tychy)

Grunwald zagra dzisiaj osłabiony brakiem dwóch czołowych zawodników - Daniela Kowalskiego (pauzuje za kartki) i Adama Wolka.
Wraca do składu Michał Zuga po absencji przed tygodniem z liderem. Ponadto zagra po raz pierwszy, ściągnięty w trybie awaryjnym, Dawid Szczypior (26 meczów w III lidze w poprzednim sezonie w Grunwaldzie, a w sumie 130 meczów w barwach halembian).