Archiwum 2016

Grunwald - ZET 1-1 (1-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-1 - remis dla Grunwaldu jest jak porażka - halembianie na własne życzenie tracą 2 punkty - kilka zmarnowanych setek, do tego doszedł okrojony dzisiaj skład i brak manewru trenera Bratka

92 min. Ostatnia szansa Grunwaldu - Dreszer z wolnego z 18 metrów trafił w spojenie słupka z poprzeczką

91 min. Strzał Kowalskiego obok dalszego słupka

Sędzia doliczył 2 minuty

89 min. Za Fijoła wszedł Pietrasiuk

82 min. Po rogu Kowalski zza pola karnego wysoko nad bramką

79 min. Dreszer kończy swój rajd uderzeniem w spojenie bramki ZET-ki

78 min. Okazja Grunwaldu - strzał Spiolka wybija bramkarz

1-1 Bizacki, 68 min. - Zieloni prosili się od dłuższego czasu o bramkę i goście spełnili ich prośbę - Rutkowski stracił piłkę pod bramką ZET-ki, gości wyprowadzili akcję, Fijoł dograł z prawej strony w pole karne i Bizacki z bliska nie dał szans bramkarzowi

63 min. Słonina z dystansu wysoko nad bramką

62 min. Za Ptaka wszedł Wiercioch

58 min. Słonina z wolnego dośrodkował w pole karne, Strugiński nie sięgnął głową piłki i ta przeleciała obok bramki

Do przerwy: 1-0

45+2 min. Kolejna okazja Grunwaldu - strzał Poloczka zablokowany

45+1 min. Strzał Bizackiego zza narożnika pola karnego z wolnego z jego "lepszej nogi" broni Lamlih

45 min. Szymański ukarany żółtą kartką

44 min. Dreszer zza szesnastki uderzył tuz obok bramki

40 min. Słonina z wolnego, Poloczek wybija na róg groźne dośrodkowanie

34 min. Po rzucie rożnym piłkę za polem karnym przejął Dreszer, jego strzał odbił bramkarz, obrońcy wybili piłkę przed pole karne wprost pod nogi Rogowskiego, a ten strzelił w ręce bramkarza

30 min. Krupiński zagrywa długą piłkę do Ptaka, który uderzył tuż obok dalszego słupka

26 min. Po wolnym Dreszera do piłki dopadł Rogowski i trafił w słupek!

24 min. Powinno być 2-0, Dreszer wszedł w pole karne i zagrał przed bramkę do Zugi, który z 2-3 metrów uderzył nad pustą bramką

23 min. Malec przejął piłkę na 25 metrze i zdecydował się na strzał - bramkarz broni

22 min. Strzał Strugińskiego z dystansu nad bramką

20 min. Dreszer krótko rozgrywa rzut rożny i zagrywa do Kowalskiego, który uderzył kilka metrów z narożnika pola karnego nad bramką

1-0 Zuga, 12 min. - Kowalski zagrał na prawe skrzydło do Zugi, który uprzedził obrońcę i uderzył piłkę, która odbiła się od jednego słupka, następnie drugiego i wpadła do siatki

3 min. Dreszer wchodzi w pole karne i wykłada piłkę Wolkowi - obrońca blokuje futbolówkę

2 min. Kowalski zagrywa długą piłkę za plecy obrońców do Spiolka, który zamiast pociągnąć zdecydował się na strzał i bramkarz z trudem wybił piłkę

Sędziowie: Sebastian Żmuda (Sosnowiec) – Mariusz Goriwoda, Krzysztof Postulka

Lamlih - Malec, Wolek (kpt), Rogowski, Szymański - Rutkowski, Kowalski, Poloczek, Dreszer - Zuga, Spiolek
Rezerwa: Merta - Burdzik
Trener: Bratek