Archiwum 2016

Tempo - Grunwald 2-4 (1-1)

KONIEC: 2-4 - z nieba do piekła i z powrotem

90 min. Za Zugę wszedł Rutkowski

2-4 Pokorski, 87 min. - po strzale Zugi bramkarz odbił piłkę, a skuteczną dobitką na długim słupku popisał się Pokorski

2-3 Spalony, 85 min. - Dreszer podał do Kowalskiego, który odegrał do Spalonego, a ten strzałem z ok. 16 metrów trafił pod poprzeczkę bramki gospodarzy

76 min. Za Jendrychowskiego wszedł Bartoszek

2-2 Szymański, 75 min. - po rzucie rożnym w zamieszaniu pod bramką najlepiej zachował się Szymański i pokonał bramkarza

75 min. Kowalski bliski gola z wolnego - bramkarz wybił piłkę na róg

72 min. Spalony zablokowany w polu karnym w dogodnej sytuacji

70 min. Za Wolka wszedł Poloczek

67 min. Jendrychowski uderzył obok bramki

65 min. Spalony w doskonałej sytuacji trafił w słupek

64 min. Za Gogoloka wszedł Ciaś

2-1 Jachimowski, 59 min. (głową) - po dośrodkowaniu Piekarskiego Jachimowski uderzył piłkę głową, ta odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki

55 min. Kowalski ukarany żółtą kartką

55 min. Strzał Piekarskiego wybija Lamlih, dobitkę Jendrychowskiego również broni Lamlih

54 min. Po podaniu Dreszera Zuga uderzył obok bramki

50 min. Strzał Spalonego broni Bytnar

46 min. Za Spiolka wszedł Pokorski

Do przerwy: 1-1

1-1 Jendrychowski, 45 min. - piłka po strzale Jachimowskiego i rykoszecie od Wolka trafiła do Jendrychowskiego, który strzałem długi róg pokonał Lamliha

Dużo niedokładności w szeregach Grunwaldu, gospodarze coraz bliżej ukłucia halembian

32 min. Po rogu Piekarskiego do piłki w polu karnym doszedł Kiełbasa i z bliska uderzył na bramkę, Lamlih doskonałą obroną uratował Zielonych przed stratą gola

31 min. Po dośrodkowaniu Piekarskiego piłka odbiła się od dalszego słupka, spadła pod nogi Jachimowskiemu, który trafił w obrońcę i piłka wyszła na róg

28 min. Kontra Grunwaldu - Dreszer uderzył niecelnie

Wiatr dzisiaj nie jest sprzymierzeńcem obu zespołów

17 min. Do wybitej przez obrońcę piłki doskoczył Malec, ale uderzył niecelnie

0-1 Wolek, 14 min. (głową) - po dośrodkowaniu z rogu Spalonego Wolek głową pokonał bramkarza

13 min. Po rogu Spalonego Dreszer głową uderzył nad bramką

12 min. Strzał Kowalskiego niecelny

7 min. Jendrychowski uderzył niecelnie