Archiwum 2016

Grunwald - Urania 0-3 (0-1)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-3 - Bardzo dobra gra Uranii i jej zasłużone zwycięstwo, Zieloni słabo - gra się jednak tak, jak przeciwnik pozwala

92 min. Strzał Kowalskiego z wolnego obok bramki

Sędzia doliczył 5 minut

0-3 Henisz, 90 min. - ponownie po indywidualnej akcji, strzał przy słupku

90 min. Za Kota wszedł Mzyk

89 min. Gabryś uderzył nad bramką

87 min. Strzał Zugi odbija Pardela, Kowalskiego blokuje obrońca, do piłki dochodzi Pokorski i uderza obok bramki

86 min. Strzał Kota obok bramki

85 min. Strzał Kota obok dalszego słupka

85 min. Za Poprawę wszedł Rutkowski

84 min. Po dośrodkowaniu Kowalskiego z wolnego Pokorski głową wysoko nad bramką

81 min. Za Skorupę wszedł Gabryś

77 min. Kornas ukarany żółtą kartką

75 min. Za Zalewskiego wszedł Piecha

0-2 Henisz, 67 min. - Henisz wszedł w pole karne, minął obrońców i jego strzał po rykoszecie wpadł do siatki między nogami Lamliha

65 min. Okazja Kota, jego strzał wybija Lamlih

64 min. Za kontuzjowanego R.Grzesika wszedł Szady

62 min. Jańczak ukarany żółtą kartką

61 min. CZERWONA KARTKA dla Szymańskiego - brutalne wejście w nogi R.Grzesika

56 min. Strzał Zalewskiego broni Lamlih

50 min. Strzał Kowalskiego w środek bramki - broni Pardela

48 min. Co za okazja gości - strzał Skudlika zza pola karnego trafił w poprzeczkę, piłka odbiła się od linii bramkowej i złapał ją Lamlih

46 min. Za Spalonego wszedł Poloczek

Do przerwy: 0-1 - dobra gra Uranii, gorsza Grunwaldu

45+1 min. Dreszer ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 2 minuty

45 min. Strzał Kowalskiego niecelny

44 min. Strzał Skorupy nad bramką

43 min. Strzał Kornasa w boczną siatkę

42 min. Zalewski wszedł między obrońców Grunwaldu i uderzył obok bramki

Zażarta walka o piłkę

20 min. Strzał Krzywdy z wolnego obok bramki

19 min. Rogowski ukarany żółtą kartką

18 min. Za kontuzjowanego Wolka wszedł Pokorski

0-1 Skudlik, 18 min. - błyskawiczna odpowiedź gości - po podaniu Kota z prawej strony do siatki z bliska trafił Skudlik

17 min. Setka Grunwaldu - po podaniu Kowalskiego i rykoszecie piłka trafiła pod nogi Dreszera, który wszedł w pole karne i strzelił w sytuacji sam na sam w bramkarza

17 min. Kontuzjowany Wolek opuszcza boisko

13 min. Po dośrodkowaniu Krzywdy z wolnego i Henisz głową uderzył obok bramki

11 min. Długa piłka na Kota, ten ruszył z nią i mimo asysty obrońców uderzyłna bramkę - Lamlih broni strzał zza szesnastki

Lamlih - Poprawa, Wolek (kpt), Rogowski, Szymański - Dreszer, Kowalski, Malec, Szczypior - Zuga, Spalony
Rezerwa: Merta - Pokorski, Poloczek, Rutkowski, Spiolek
Trener: Bratek