Archiwum 2016

Sparta - Grunwald 0-0 (0-0)

KONIEC: 0-0 - halembianie nie potrafili pokonać dzisiaj kapitalnie interweniującego Wajsa; wynik mógł być w każdą stronę, skończyło się remisem

95 min. Strzał Pokorskiego zza pola karnego broni Wajs

94 min. Sopniewski ukarany żółtą kartką

93 min. Za Malca wszedł Wojtaczka

92 min. Zubel ukarany żółtą kartką

Sędzia doliczył 4 minuty

90 min. Za Poprawę wszedł Rutkowski

87 min. Zawartka ukarany żółtą kartką

85 min. Za Markowskiego wszedł Wędołowski

79 min. Za Todorskiego wszedł Zawartka

75 min. Kolejna znakomita obrona Wajsa, tym razem setki nie wykorzystał Zuga

72 min. Spalony uderzył głową nad bramką po rogu

72 min. Obrona meczu - strzał Kowalskiego wybija na róg Wajs

71 min. Po dośrodkowaniu Sopniewskiego w piłkę nie trafił Kamiński

68 min. Okazja gospodarzy, Lamlih broni strzał Kamińskiego

67 min. Za Kawulkę wszedł Kamiński

66 min. Zuga ukarany żółtą kartką

65 min. Strzał Kowalskiego nad bramką

64 min. Po dośrodkowaniu Dreszera Spalony uderzył z przewrotki - Wajs sparował piłkę

59 min. Kolejna znakomita okazja gospodarzy, Sopniewski uciekł obrońcom i w sytuacji sam na sam strzelił w Lamliha

58 min. Okazja gospodarzy - Kawulka obok bramki

47 min. Zych otrzymał podanie za obrońców i w sytuacji sam na sam strzelił tak, że Lamlih nie miał problemu z obroną

46 min. Za Jarosza wszedł Zych

Do przerwy: 0-0

Sędzia doliczył 1 minutę

37 min. Todorski ukarany żółtą kartką

34 min. Kontra Grunwaldu - Kowalski rzuca piłkę za obrońców do Zugi, który decyduje się na strzał z dystansu - golkiper Sparty znakomitą robinsonadą wybija piłkę na róg

26 min. Kowalski ukarany żółtą kartką

25 min. Po wolnym gospodarzy, do wybitej piłki przed szesnastką doszedł Markowski i trafił z fałsza w słupek

16 min. Kowalski odebrał piłkę przed polem karnym i uderzył na bramkę, bramkarz sparował piłkę na róg

11 min. Jak on tego nie strzelił?! Kowalski wypuścił Dreszera, który wszedł w pole karne i wystawił piłkę Malcowi, a ten mógł uderzyć z pierwszej, ale przyjął i mając praktycznie pustą bramkę, trafił w obrońcę na linii i piłka wyszła na róg

9 min. Strata Poprawy, Todorski uderzył obok bramki

6 min. Zuga trafia do siatki Sparty, ale wcześniej została odgwizdana jego pozycja spalona