Archiwum 2016

Relacja na żywo
Grunwald - JUW-e 1-1 (1-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-1 - remis jest oczywiście porażką Grunwaldu, ale jak nie wykorzystuje się tylu setek, to potem się to mści...

1-1 Rafał Kaczmarczyk, 94 min. (głową) - pierwszy celny strzał gości w meczu - Zieloni nie przerywają akcji, dośrodkowanie Nygi na dalszy słupek i Robert Kaczmarczyk głową pokonuje Lamliha

91 min Za Firleja wszedł Rogala, a za Spalonego Wojtaczka

91 min. Kolejna świetna okazja Grunwaldu - Dreszer obok bramki

Sędzia doliczył 4 minuty

89 min. Spalony sam na sam - broni Gąsior

84 min. Za Poloczka wszedł Bartoszek, a u gości za Hornika Czarnecki

83 min. Kontra Grunwaldu - strzał Dreszera odbija bramkarz

80 min. Spalony wychodzi sam na sam - ale skończył fatalnie

79 min. Goście trafiają do siatki, ale wcześniej sędzia zasygnalizował spalonego

74 min. Strzał Kowalskiego zza pola karnego obok bramki

63 min. Po podaniu Spiolka Spalony uderzył na bramkę, Gąsior odbił futbolówkę przed siebie, dobitka Kowalskiego przeleciała nad bramką

60 min. Za Poprawę wszedł Spiolek

57 min. Po podaniu Dreszera Spalony wyszedł sam na sam i uderzył obok słupka

55 min. Strzał Roberta Kaczmarczyka nad bramką

52 min. Dreszer uciekł lewą stroną, wszedł w pole karne i z ostrego kąta próbował zmieścić piłkę między słupkiem a bramkarzem, który odbił futbolówkę

46 min. Podwójna zmiana u gości - za Stachurę wszedł Kryla, a za Haśnika Malcharek

Do przerwy: 1-0

45 min. Spalony dośrodkował z rogu, Rogowski uderzył głową i Gąsior sparował piłkę

43 min. strzał Roberta Kaczmarczyka z dystansu nad bramką

1-0 Kowalski, 31 min. - Malec na lewym skrzydle oddał piłkę do Kowalskiego, który zza narożnika uderzył przy słupku nie do obrony

30 min. Malec wchodzi w pole karne i w sytuacji sam na sam przeniósł futbolówkę wysoko nad bramką

25 min. Strzał Kowalskiego zza szesnastki - broni Gąsior

24 min. Pokorski zamiast wybić piłkę stracił ją na rzecz Gorkiego, który uderzył obok dalszego słupka

22 min. Po rogu Dreszera obrońca źle trafił w piłkę i tę zmierzającą do bramki złapał bramkarz

19 min. Kowalski uderzył z dystansu - bramkarz broni piłkę na mokrej murawie

18 min. Zuga minął przy linii bocznej pola karnego obrońcę i uderzył obok bramki

16 min. Spalony zagrał do Dreszera, który "podał" piłkę bramkarzowi

12 min. Dreszer ucieka na lewym skrzydle i wykłada piłkę Zudze, który uderzył przy słupku w ręce bramkarza