spalone

00(2 + 2)

Objaśnienie: Razem (I połowa + II połowa)

Relacja:

W 6. kolejce Grunwald zmierzył się z rezerwą Odry Wodzisław Śląski. W szeregach gości zagrało kilku zawodników, którzy walczą o miejsce w pierwszej jedenastce I-ligowca, m.in. Jan Woś, Mieczysław Sikora, Błażej Jankowski, Mariusz Adaszek (najlepszy piłkarz Górnika Jastrzębie w sezonie 2003/04) czy Jarosław Wieczorek. Dzisiejsze spotkanie zakończyło się remisem 1-1 i był to trzeci kolejny mecz w Halembie, który zakończył się takim wynikiem. W poprzednich spotkaniach rywale prowadzili jedną bramką i "zieloni" zmuszeni byli do odrabiania strat. Tym razem to Grunwald prowadził, jednak już kilka minut po przerwie goście wyrównali i mieli jeszcze kilka okazji na wywiezienie kompletu punktów.
W 28. minucie obrońca Odry Błażej Jankowski zagrał zbyt lekko do swojego bramkarza, do piłki ruszył Mariusz Kawaler i tuż przed golkiperem dziubnął ją szpicem buta i ta wpadła do siatki. Wyrównanie padło 5 minut po przerwie. Jan Woś wrzucił piłkę z rzutu rożnego na głowę Przemysława Kowolika, który ubiegł obrońcę Grunwaldu i trafił w okienko bramki bezradnego Henryka Janosza.
Za tydzień, w niedzielę, Grunwald wyjeżdża do Dankowic na mecz z ostatnim w tabeli Pasjonatem.