Juniorzy '89/90 (19. kolejka): Polonia Bytom 3-0 Grunwald

Juniorzy '89/90:
Polonia Bytom  3-0  Grunwald Ruda ¦l±ska  (1-0)

P.Majdak - K.Haase (46. £.Paj±k), R.Kowolik, A.Michalski - D.Kude³ko - M.Kondek, P.Peteja, Sz.Pikul (kpt), W.Lorens - M.Stawowy, M.Filar (60. M.Zuga)
Trener: Marek FEIGE

Po pora¿ce w niedzielê 0-2 w Chorzowie ze Stadionem ¦l±skim, tym razem juniorzy Grunwaldu ulegli na wyje¼dzie Polonii Bytom 0-3.
Wobec k³opotów kadrowych "zieloni" zostali zasileni pi³karzami z rocznika 1991 - Dariuszem Kude³ko, £ukaszem Paj±kiem i Micha³em Zug± (powróci³ z wypo¿yczenia do Ruchu Chorzów).
Pi³karze Grunwaldu graj± w miarê poprawnie - tak jak by³o to i w poprzednim meczu - tylko do utraty pierwszej bramki. Ponadto halembianie maj± problemy ze stworzeniem zagro¿enia pod bramk± rywala.
Pierwszego gola Grunwald straci³ w 40. minucie po kontrze. Kolejne trafienie miejscowi do³o¿yli w 60. minucie z rzutu karnego, a ostatnie 5 minut pó¼niej.
W spotkaniu z czo³owym zespo³em ligi na wyró¿nienie zas³u¿yli: Dariusz Kude³ko, Mateusz Kondek oraz bramkarz Patryk Majdak.