Trojanowski (kpt) - D.Ihas, Hudek M, Rumiñski M, Zaremski - Stalmach (84. Tkocz M), Adamek M, Szczyrba, Canibo³ M - Szczêsny M (88. A.Ihas), Chodor
Rezerwa: Korzus - Tyc, Kotrys M, Krupa M, K³oda M

Janosz - Waga, Szpoton, Jarczyk - Gawe³czyk (35. Kusiak) - Wróblewski M (85. Drapa³a M), Karcz (56. Derek), Sadlok (61. Jurok), £uszczek - Kasprzyk (kpt), Kot M

M - M³odzie¿owiec

¯ó³te kartki: Adamek (11.) - Gawe³czyk (29.), Waga (63.)
Sêdziowa³: Szymon Skowroñski (Tychy)
Widzów: 300

Po prawie 5 miesi±cach przerwy IV-ligowcy wznowili rundê wiosenn±. W pierwszym meczu w tym roku o punkty Grunwald przegra³ w Skoczowie z miejscowym Beskidem 0-1. Sytuacja "zielonych" w tabeli staje siê coraz bardziej nieciekawa.
W I po³owie podopieczni Fryderyka Dudy zaprezentowali siê s³abo. Po przerwie gra "zielonych" by³a trochê lepsza, ale nie wystarczy³a na uzyskanie korzystnego rezultatu.
Jedyna bramka meczu pad³a w 29. minucie. Sebastian Gawe³czyk nieprzepisowo powstrzyma³ rywala przed naro¿nikiem pola karnego i sêdzia ukara³ go ¿ó³t± kartk±. Pi³kê z rzutu wolnego w pole karne wrzuci³ Micha³ Szczyrba, a najwy¿ej do futbolówki wyskoczy³ S³awomir Chodor. Jego "g³ówkê" bramkarz Henryk Janosz wybi³, ale przy dobitce Wojciecha Canibo³a by³ bezradny.
Gospodarze w tej czê¶ci meczu mieli jeszcze parê okazji. W 21. minucie po do¶rodkowaniu Paw³a Stalmacha z woleja przymierzy³ Micha³ Szczyrba, a golkiper halembian z najwy¿szym trudem sparowa³ pi³kê na rzut ro¿ny. Chwilê pó¼niej Wojciech Canibo³ z prawej strony boiska "na raty" strzela³ na bramkê Grunwaldu - najpierw zosta³ zablokowany, a za drugim razem jego uderzenie wybi³ na korner Henryk Janosz.
Pi³karze Grunwaldu w pierwszych 45 minutach nie zmusili do wysi³ku bramkarza Beskidu, Ireneusza Trojanowskiego.
II po³owê halembianie zagrali agresywniej, zaczêli walczyæ, ale nie prze³o¿y³o siê to na gole.
Tu¿ po przerwie na bramkê Grunwaldu strzela³ Micha³ Szczyrba, a po chwili dobija³ g³ow± £ukasz Zaremski - Henryk Janosz nie da³ siê pokonaæ. W odpowiedzi bramkarza Beskidu zatrudni³ strza³em z 10 metrów Tomasz Kasprzyk. W 60. minucie po kiksie Tomasza Jarczyka pi³kê przej±³ S³awomir Chodor, ale jego do¶rodkowanie wzd³u¿ pustej bramki wybi³ Szymon Waga. 6 minut pó¼niej nad poprzeczk± gospodarzy g³ówkowa³ Micha³ Kusiak, a po chwili po ³adnej wymianie pi³ki Dariusza Kota z Szymonem £uszczkiem gro¼nie na bramkê strzeli³ ten ostatni. W 74. minucie z ok. 25 metrów mocnym strza³em - minimalnie niecelnym - popisa³ siê Szymon Waga. W doliczonym czasie gry pi³kê na bramkê gospodarzy kopn±³ Micha³ Kusiak. Dariusz Kot nie zdo³a³ zmieniæ jednak kierunku lotu pi³ki i pad³a ona ³upem bramkarza. W ostatniej ju¿ akcji meczu Tomasz Szpoton g³ówkowa³ wprost w rêce golkipera.