K³oda (kpt) - Bujok, Piekarski, Mach M, Byrski - Zyzak M (90.+1. Stok³osa), Cybulski, Æmich, Dzier¿êga - Maroszek (81. Goik M), Koczur (72. Mi³y M)
Rezerwa: Kuterek M - Szpotowicz, ¯ukowski

Janosz - Waga, Szpoton (kpt), Jarczyk (79. Gawe³czyk) - Kusiak - Wróblewski M (46. Starowicz M), Karcz, Derek, Sadlok (58. Cho³uj) - Jurok, Kot M
Rezerwa: Nowak - Drapa³a M, £uszczek, Wyrwich M

M - M³odzie¿owiec

¯ó³te kartki: Bujok (41.), Æmich (70.) - Jurok (38.), Szpoton (86.), Gawe³czyk (89.)

Sêdziowa³: Jacek Pieronkiewicz (Bielsko-Bia³a)
Widzów: 400

Sobotni wyjazd do Paw³owic okaza³ siê dla Grunwaldu nieudany. "Zieloni" przegrali z bezpo¶rednim rywalem w walce o utrzymanie 0-2.
Halembianie wychodz±c na boisko byli jeszcze chyba my¶lami w szatni, bo po niespe³na kwadransie przegrywali ju¿ 0-2. W 5. minucie po rzucie ro¿nym Pniówka nasi zawodnicy wyekspediowali pi³kê, ale ta ponownie znalaz³a siê w posiadaniu gospodarzy. Do¶rodkowanie w pole karne przej±³ Jaros³aw Bujok, ale w ostatniej chwili pi³kê spod nóg wybi³ mu Henryk Janosz. Futbolówka trafi³a do Piotra Maroszka, który zagra³ pi³kê wzd³u¿ pola karnego, a akcjê na d³ugim s³upku zamkn±³ Micha³ Æmich, kieruj±c pi³kê do siatki. Chwilê pó¼niej by³o 2-0. Po do¶rodkowaniu z rzutu wolnego Jaros³awa Bujoka pi³kê wybi³ Tomasz Jarczyk, przej±³ j± na ok. 35. metrze Tomasz Zyzak, wbieg³ nie zatrzymywany miêdzy obronê Grunwaldu i pokona³ Janosza. W 23. minucie po kolejnym sta³ym fragmencie gry mog³o byæ ju¿ 3-0, ale bramkarz Grunwaldu w nieprawdopodobny sposób wybi³ z kilku metrów pi³kê po uderzeniu £ukasza Dzier¿êgi. W koñcówce I po³owy "zieloni" nieco odwa¿niej zaatakowali. W 36. minucie po rzucie ro¿nym pi³kê spod nóg Micha³a Kusiaka wybi³ obroñca, a 2 minuty pó¼niej Grzegorz Derek zdoby³ wprawdzie bramkê, ale nim pi³ka trafi³a do niego, to Sebastian Jurok w starciu z rywalem upad³ w "szesnastce" i sêdzia nie uzna³ bramki, karz±c "Juriego" ¿ó³t± kartk± za próbê wymuszenia (?) "jedenastki". W 40. minucie gracze Pniówka po raz kolejny stanêli przed szans± zdobycia bramki, ale po g³ówce Krzysztofa Koczura fantastyczn± interwencj± popisa³ siê Henryk Janosz, przenosz±c pi³kê nad poprzeczk±. Na minutê przed koñcem I po³owy "zieloni" bliscy byli zdobycia kontaktowego gola. Po szybko rozegranym rzucie wolnym pi³kê wzd³u¿ bramki zagra³ Pawe³ Wróblewski, a próbowa³ j± wybiæ Jaros³aw Bujok, jednak skiksowa³, futbolówka trafi³a do Sebastiana Juroka, który - zaskoczony takim obrotem sprawy - z 2 metrów "poda³" pi³kê Dariuszowi K³odzie.
Kwadrans po przerwie kolejn±, bardzo dobr± interwencj± popisa³ siê Henryk Janosz. Po rzucie wolnym Piotra Maroszka gro¼nie g³ówkowa³ Jaros³aw Bujok, ale bramkarz halembian wybi³ pi³kê. W 74. minucie Artur Mi³y uciek³ obronie Grunwaldu i w sytuacji sam na sam nie zdo³a³ pokonaæ Janosza. Dziewiêæ minut pó¼niej podopieczni Fryderyka Dudy jedyny raz powa¿nie zagrozili bramce gospodarzy - po do¶rodkowaniu Rados³awa Cho³uja Micha³ Kusiak g³ówkowa³ tu¿ obok bramki. W 90. minucie pi³karze Pniówka mieli ostatni±, znakomit± szansê na podwy¿szenie rezultatu. Sebastian Gawe³czyk - by³ akurat ostatni przed bramk± - po¶lizgn±³ siê na murawie, pi³kê przej±³ Artur Mi³y i popêdzi³ sam na bramkê Grunwaldu. Napastnik gospodarzy z prezentu jednak nie skorzysta³, gdy¿ po jego strzale pi³kê zblokowa³ jeszcze powracaj±cy pod w³asn± bramkê Tomasz Szpoton i ta trafi³a w boczn± siatkê.