Trampkarze '92 (19. kolejka): Grunwald 2-6 Slavia Ruda ¦l±ska

Grunwald Ruda ¦l±ska  2-6  Slavia Ruda ¦l±ska  (1-2)

bramki: B.Majowski (1-2), P.Martyn (2-5)

M.Szyma³a - M.Musio³, M.Miluski (J.Kondek), £.Ko¶ (kpt), J.Lorke, M.Szo³tysek, D.Nieborak, R.Malejka, P.Martyn, K.Klasik, B.Majowski
Trener: Micha³ JENDRYCZKO

W sobotni poranek Grunwald podejmowa³ Slaviê. Do 20. minuty "zieloni" toczyli wyrównany bój, mieli tak¿e sytuacje bramkowe. W 21. minucie go¶cie zdobyli bramkê z karnego, a niebawem do³o¿yli drugie trafienie. Przed koñcem pierwszej po³owy kontaktowego gola zdoby³ Bartosz Majowski. W drugiej czê¶ci meczu Slavia strzeli³a 4 bramki - m.in. bezpo¶rednio z rzutu ro¿nego! Przy stanie 5-1 dla go¶ci po raz drugi do siatki trafili halembianie. Po do¶rodkowaniu Mateusza Szo³tyska pi³kê w polu karnym przyj±³ Pawe³ Martyn i ³adnym uderzeniem po d³ugim rogu nie da³ szans bramkarzowi, strzelaj±c swoj± 7. bramkê w sezonie.