Zapowied¼: Mszana - Grunwald (po raz 2.) l Rêczna

W sobotê o godz. 17.00 GRUNWALD zagra w Mszanie z miejscowym Startem.

IV liga rozpoczyna ostry finisz. Do koñca sezonu pozosta³o tylko 6 kolejek. Spotkania bêd± siê teraz odbywa³y co 3-4 dni. Halembianie wszystkie mecze u siebie - z Victori±, Ska³k± i Gwiazd± - rozegraj± w trzy kolejne ¶rody o godz. 17.00.

Jesieni± Grunwald rozgromi³ w Halembie Start 7-2. W 9. minucie wynik otworzy³ Micha³ Kusiak. Trzy minuty przed koñcem I po³owy Szymon £uszczek podwy¿szy³ wynik na 2-0. By³ to jednocze¶nie 2700. gol I zespo³u Grunwaldu w spotkaniu ligowym. Tu¿ po przerwie na listê strzelców wpisa³ siê Pawe³ Drapa³a. W 59. minucie straty zmniejszy³ kapitan go¶ci - £ukasz Le¶niewski. Kolejne dwa gole by³y udzia³em Grunwaldu. Do siatki trafiali: Micha³ Kusiak (71 min) i Damian Starowicz (76 min). W koñcówce spotkania (86 min) Artur Wramba zdoby³ drugiego gola dla Startu. Wynik ustali³ Tomasz Kasprzyk, który w 89. i 93. minucie nie da³ szans bramkarzowi.

Dzisiaj urodziny obchodzi trener Grunwaldu Fryderyk Duda. ¯yczymy mu wszystkiego najlepszego. Czy "zieloni" sprawiom swojemu trenerowi prezent i zdobêd± w Mszanie 3 punkty?
Pod znakiem zapytania stoi wystêp Henryka Janosza, który na porannym rozruchu skrêci³ kostkê. Niepewny by³ udzia³ w meczu Sebastiana Juroka. "Juri" uczestniczy³ w ¶rodê w wypadku samochodowym. Jak siê okaza³o, skoñczy³o siê tylko na drobnym pot³uczeniu i dzisiaj ju¿ normalnie trenowa³.
W tym sezonie Tomasz Kasprzyk ju¿ nie zagra. 13 czerwca - w dniu ostatniego meczu sezonu - "Nakata" przejdzie jeszcze jedne badania. Najwcze¶niej zobaczymy go w akcji w lipcowych sparingach.

---

Jutro ostatni turniej w ramach III ligi rozegraj± pi³karze rêczni GRUNWALDU. "Zieloni" ju¿ dwa tygodnie temu - w turnieju w Mys³owicach - zapewnili sobie triumf w rozgrywkach.