Trampkarze '94 (17. kolejka): Wawel Wirek 1-5 Grunwald

Trampkarze '94:
Wawel Wirek  1-5  Grunwald Ruda ¦l±ska  (1-0)

bramki: M.Kopel (1-1), P.Kura¶ (1-2), D.Babisz (1-3), M.Kopel (1-4), D.Babisz (1-5)

P.Wasilewski - D.Hajnsz, M.Gasek (kpt), F.Kuberek - P.Przybycin - R.Jitner (57. K.Mercik), M.Kopel (58. M.Szpoton), P.Winkler, M.Choiñski (45. D.Gomoluch) - P.Kura¶, D.Babisz
Trener: Ryszard STONDZIK

W swoim przedostatnim meczu w rundzie zasadniczej nasi pi³karze pokonali na wyje¼dzie pewnie i wysoko Wawel 5-1, bêdac zespo³em zdecydowanie lepszym w ca³ym spotkaniu. Nawet schodz±c do szatni, gdzie przegrywali 0-1 po bramce zdobytej pod poprzeczkê zza pola karnego w 22. minucie. Zaraz po przerwie Mateusz Kopel indywidualn± akcj± doprowadzi³ do wyrównania. Od tego momentu ani przez chwilê "zieloni" nie schodzili z po³owy gospodarzy. Ukoronowaniem tego by³o zdobycie 4 goli w ci±gu 9 minut, a to i tak najni¿szy wymiar kary. Cieszy, ¿e po kilku meczach bez bramki odblokowa³ siê dzi¶ Daniel Babisz, który mia³ ostatnio k³opoty ze skutecznosci±.

Relacja: wasil94