Trampkarze '94 (1. spotkanie miêdzygrupowe): Grunwald 4-0 MKS Siemianowice ¦l.

Grunwald Ruda ¦l±ska  4-0  MKS Siemianowice ¦l±skie  (3-0)

bramki: D.Babisz 3 (1-0, 3-0, 4-0), M.Kopel 1 (2-0)

P.Wasilewski - D.Hajnsz, M.Gasek, F.Kuberek - P.Przybycin - K.Mercik (M.Choiñski), P.Winkler, D.Babisz (kpt), D.Gomoluch - M.Kopel, R.Jitner (P.Kura¶)
Trener: Ryszard STONDZIK

Trampkarze Grunwaldu z rocznika 1994 zakoñczyli ponad tydzieñ temu sezon zasadniczy. Teraz rozgrywaj± mecz i rewan¿ z zespo³em, który zaj±³ to samo miejsce, ale w grupie przeciwnej. W sobotê, w pierwszym meczu, "zieloni" podejmowali MKS Siemianowice i wygrali 4-0.
I po³owa to zdecydowana przewaga naszego zespo³u. Gra toczy³a siê na po³owie dru¿yny z Siemianowic. Halembianie trzy razy trafili do siatki, a powinni mieæ na koncie kilka goli wiêcej. Wynik otworzy³ Daniel Babisz, który g³ow± pos³a³ pi³kê do siatki po centrze Piotra Winklera. Na 2-0 podwy¿szy³ piêknym wolejem Mateusz Kopel po wrzutce Daniela Babisza. Kapitan Grunwaldu ustali³ wynik do przerwy, wykorzystuj±c prostopad³e podanie. Parê chwil wcze¶niej strzelec gola - Babisz - mia³ idealn± okazjê, ale strzeli³ w s³upek. Ponadto po kapitalnym uderzeniu Dawida Gomolucha zza "szesnastki" go¶ci uratowa³o spojenie.
Po pierwszych 30 minutach wydawa³o siê, ¿e podopieczni Ryszarda Stondzika w II po³owie do³o¿± kilka kolejnych bramek. Uda³o siê jednak tylko raz. Po samotnym rajdzie Daniel Babisz pokona³ bramkarza, kompletuj±c hat-tricka. Graj±cy tego dnia w pomocy zawodnik mia³ jeszcze dwie wy¶mienite okazje, ale gór± by³ bramkarz go¶ci. W tej po³owie zmieni³ siê nieco obraz gry, a to za spraw± zdecydowanie lepiej radz±cego sobie przeciwnika. Zawodnicy z Siemianowic byli nawet bliscy zdobycia gola. Po zamieszaniu w polu karnym "zielonych" uratowa³ Fabian Kuberek, wybijaj±c pi³kê z linii bramkowej.

/¼ród³o: bebe94/