£.Nowak (82. P.Majdak M) - Sz.Waga, S.Gawe³czyk, T.Jarczyk - M.Karcz (kpt) - P.Wróblewski M, M.Kusiak, G.Derek (59. T.Kasprzyk), P.Drapa³a M (80. M.Wyrwich M) - D.Kot M, W.Sadlok

T.¯ubertowski (kpt) - T.Dró¿d¿, £.Borycki, R.Szymiczek - R.Kurzydem M, T.W±sik, Sz.Adam M, P.Krótki, A.¯urkowski - D.Kie³kowski, P.Dudek

M - M³odzie¿owiec

¯ó³te kartki: M.Karcz (27.), G.Derek (29.) - £.Borycki (71.), T.W±sik (78.)

Sêdziowa³: Henryk B±k (Zabrze)
Widzów: 50

W meczu koñcz±cym sezon Grunwald rozgromi³ na w³asnym stadionie ostatni zespó³ tabeli, Gwiazdê Skrzyszów, 8-1. Wydarzeniem tego spotkania by³ niespodziewany powrót Tomasza Kasprzyka, który ostatni raz zagra³ 2 miesi±ce temu przed ciê¿kim wypadkiem samochodowym. "Nakata" pojawi³ siê przed meczem i przedstawi³ trenerowi stosowne dokumenty potwierdzaj±ce, ¿e pozytywnie przeszed³ wtorkowe badania oraz decyzjê lekarza o mo¿liwo¶ci gry. Tak wiêc szkoleniowiec "zielonych" posadzi³ go na - i tak nie za szerokiej - ³awce rezerwowych. Kapitan Grunwaldu wszed³ na ostatnie pó³ godziny i strzeli³ 2 bramki! Najpierw z rzutu karnego - pod jego nieobecno¶æ halembianie trzy ostatnie "jedenastki zaprzepa¶cili - i pó¼niej po szybkiej kontrze z bliska nie da³ szans bramkarzowi.
Ju¿ w 3. minucie "zieloni" powinni prowadziæ. Z lewej strony boiska pi³kê wrzuci³ Pawe³ Wróblewski, przej±³ j± na 16. metrze Grzegorz Derek, min±³ obroñcê i z kilku metrów trafi³ w bramkarza. Po chwili jednak gospodarze rozwi±zali worek z bramkami. Mateusz Karcz krótko rozegra³ rzut wolny po¶redni na 13. metrze z Szymonem Wag± i lewy obroñca Grunwaldu hukn±³ nie do obrony. W 17. minucie go¶cie stworzyli jedn± z gro¼niejszych akcji. £ukasz Borycki min±³ kilku obroñców i z prawej strony bramki uderzy³ wprost w £ukasza Nowaka. Minutê pó¼niej by³o 2-0. Pawe³ Wróblewski d³ugim przerzutem uruchomi³ na prawym skrzydle Micha³a Kusiaka, który wszed³ w pole karne i wy³o¿y³ pi³kê Wojciechowi Sadlokowi, a ten dope³ni³ formalno¶ci. W 33. minucie piêkn± bramkê zdoby³ Micha³ Kusiak. "Kusy" po zagraniu Szymona Wagi technicznym lobem pokona³ Tomasza ¯ubertowskiego. Dwie minuty pó¼niej Wojciech Sadlok min±³ bramkarza i po jego strzale z ostrego k±ta pi³ka o centymetry przesz³a obok s³upka. W 36. i 37. minucie futbolówka dwa razy zatrzepota³a w siatce Gwiazdy. Najpierw Micha³ Kusiak wy³o¿y³ pi³kê Grzegorzowi Derkowi, a po chwili "Kusy" sam wykona³ rajd miêdzy obroñcami, min±³ bramkarza i umie¶ci³ pi³kê w pustej bramce. W 40. minucie go¶cie zdobyli honorowego, jak siê pó¼niej okaza³o, gola. Po rzucie wolnym z 20 metrów pi³ka odbi³a siê od muru, przej±³ j± Piotr Dudek i strza³em zza pola karnego tu¿ przy s³upku pokona³ £ukasza Nowaka.
11 minut po przerwie na 6-1 podwy¿szy³ Pawe³ Drapa³a, który po zagraniu Micha³a Kusiaka przelobowa³ bramkarza z okolic naro¿nika pola karnego. W 59. minucie z 14 metrów na bramkê Gwiazdy przymierzy³ Szymon Waga i bramkarz z najwy¿szym trudem sparowa³ pi³kê na rzut ro¿ny. Po chwili na placu gry pojawi³ siê Tomasz Kasprzyk i 120 sekund po wej¶ciu strzeli³ gola, wykorzystuj±c rzut karny po faulu na Michale Kusiaku. W 72. minucie "Nakata" gro¼nie uderzy³ z rzutu wolnego, ale bramkarz wybi³ pi³kê. Na 11 minut przed koñcem spotkania na listê strzelców móg³ wpisaæ siê Dariusz Kot, ale po do¶rodkowaniu Micha³a Kusiaka g³ówkowa³ w bramkarza. W 83. minucie m³ody napastnik Grunwaldu uciek³ lew± stron± i odegra³ pi³kê przed bramkê do Tomasza Kasprzyka, który przyj±³ futbolówkê i uderzy³ nie do obrony w d³ugi róg, ustalaj±c wynik na 8-1. W koñcówce spotkania go¶cie próbowali jeszcze zmniejszyæ straty, ale nie zdo³ali umie¶ciæ pi³ki w siatce.
Grunwald zakoñczy³ sezon na 10. miejscu, gromadz±c 40 punktów - równo po 20 "oczek" w rundzie jesiennej i wiosennej. "Zieloni" w 30 meczach odnie¶li 10 zwyciêstw, 10 spotkañ zremisowali i 10 przegrali.