Grunwald Ruda ¦l±ska  0-2  Olympic Mostagbal Riadhi El Annasser  (0-1)

0-2 Abdi, 64 min. (g³ow±)

Janosz - Cho³uj, T.Szpoton, Jarczyk - Baran - M±ka M (39. Starowicz M), Karcz, Jurok (72. Zuga M), R.Szpoton - Kot M (46. Rudyk), Kasprzyk
Trener: Fryderyk DUDA

M - M³odzie¿owiec

W ostatnim sparingu przed rozpoczynaj±cymi siê ju¿ za tydzieñ rozgrywkami ligowymi, Grunwald przegra³ z I-ligowym Olympic Mostagbal Riadhi El Annasser. Tradycji sta³o siê dzisiaj w Halembie za do¶æ i "zieloni" ponownie ulegli przedstawicielowi z Algierii 0-2.

W Grunwaldzie nie mogli zagraæ kontuzjowani - Dariusz Sobiech i Pawe³ Wróblewski oraz chory Arkadiusz Spiolek. Z kolei pod koniec I po³owy boisko - utykaj±c - opu¶ci³ Marcin M±ka.

Spotkanie poprowadzi³ I-ligowy arbiter z Rudy ¦l±skiej, Miros³aw Górecki.

Go¶cie zagrali na dwa sk³ady i obie "jedenastki" zdoby³y solidarnie po jednej bramce. Pierwszy gol pad³ w 28. minucie. Napastnik go¶ci - Moussnaii - znalaz³ siê sam na sam z Henrykiem Janoszem i za³o¿y³ mu "siatkê". W 64. minucie na 2-0 podwy¿szy³ Abdi, który skorzysta³ z do¶rodkowania z lewej strony boiska i g³ow± skierowa³ pi³kê do siatki, ustalaj±c wynik spotkania.
Grunwald najlepsz± okazjê do zdobycia gola stworzy³ w 82. minucie. Po strzale Tomasza Kasprzyka bramkarz z najwy¿szym trudem wybi³ pi³kê na rzut ro¿ny.

Strona istnieje od: 28.09.2002r.
(Oficjalna od: sierpnia 2003r.)