4 - Kasprzyk (2 celne i 2 niecelne)
1 - Baran (niecelny)
1 - Karcz (niecelny)
1 - Starowicz (celny)

10. - zwyciêstwo odniós³ Grunwald w pojedynkach z BKS-em (przy 6 remisach i 9 wygranych bielszczan)

4. - triumf w 13. meczu zanotowali w Bielsku zawodnicy Grunwaldu - 3 spotkania koñczy³y siê wynikiem 2-1 dla "zielonych", a raz by³o 2-0

3 - pi³karzy ponownie po kilku miesi±cach lub latach przywdzia³o "zielone" barwy - Dariusz Sobiech (ostatni mecz ligowy w Grunwaldzie rozegra³ 18 listopada 2006r., Grunwald 0-0 LKS £±ka), Dawid Rudyk (10 czerwca 2006r., Grunwald 5-3 Unia Racibórz, strzeli³ wówczas 2 bramki) i Rafa³ Szpoton (10 maja 2003r., Grunwald 0-3 Lech Sulma Zielona Góra)

2 - zawodników zadebiutowa³o w oficjalnym meczu Grunwaldu - Mariusz Baran rozegra³ ca³e spotkanie, natomiast Piotr B±k wszed³ na ostatnie 20 minut

2 - strza³y oddali w II po³owie halembianie i oba - Tomasza Kasprzyka w 58. i Damiana Starowicza w 93. minucie - znalaz³y siê w siatce rywala!