Pierwsza zmiana trenera

W IV lidze ¶l±skiej grupie II pierwszy trener straci³ posadê. Po 4 kolejkach nast±pi³a zmiana w BKS-ie Stali Bielsko-Bia³a. Krzysztofa Wolaka zast±pi³ tymczasowo by³y bramkarz tego klubu - po ubieg³ym sezonie zakoñczy³ karierê - S³awomir Bia³ek.

BKS bardzo s³abo rozpocz±³ sezon. Po czterech meczach z zerowym dorobkiem punktowym zajmuje przedostatnie miejsce. Celem tego zespo³u by³o/jest zajêcie na mecie rozgrywek miejsc 1-4. Sk³ad personalny i umiejêtno¶ci bielszczan - przynajmniej na papierze - predysponuje ich do uplasowania siê w ¶cis³ej czo³ówce.

Na inaguracjê bielszczanie przegrali u siebie 1-2 z Grunwaldem. W tym spotkaniu BKS by³ zespo³em zdecydowanie lepszym, pierwszy zdoby³ bramkê, jednak pó¼niej nie potrafi³ wykorzystaæ kilku "setek". "Zieloni" decyduj±ce bramki zdobyli w II po³owie - ostatniego ju¿ w 93. minucie. W kolejnym meczu - u siebie - BKS uleg³ Pniówkowi tak¿e 1-2. Podopieczni Krzysztofa Wolaka po I po³owie prowadzili 1-0. Rywale w II czê¶ci meczu dwukrotnie - w 66. i 75. minucie - trafili do siatki i zainkasowali 3 punkty. W 3. kolejce Stal zagra³a pierwszy mecz na wyje¼dzie - na ciê¿kim terenie w Rybniku poleg³a 1-3, honorowego gola strzeli³a w 89. minucie. Natomiast w niedzielê BKS po raz trzeci u siebie przegra³ 1-2. Tym razem lepsza okaza³a siê Przysz³o¶æ Rogów. Pierwsi prowadzenie (w 7. minucie) objêli go¶cie. Kilkana¶cie minut pó¼niej bielszczanie wyrównali. Zwyciêski gol dla rogowian pad³ w 87. minucie.