Aktualno¶ci
Trampkarze '93 (1. kolejka): Jastrz±b Bielszowice 0-4 Grunwald

Trampkarze '93:
Jastrz±b Bielszowice  0-4  Grunwald Ruda ¦l±ska  (0-4)

bramki: D.Sierpiñski (0-1), M.Karaszewski (0-2), R.Cie¶luk (0-3), A.Wieczorek (0-4)

A.Hajnsz - D.Copik, K.Mendecki, £.Szo³tysek - A.Adamczyk (kpt) - M.Karaszewski (K.Iwanowski), M.Bugañski, R.Cie¶luk (R.Wi¶niowski), A.Wieczorek (M.Nocoñ) - J.Haase (K.Matla), D.Sierpiñski (K.Krauss)
Trener: Ireneusz ADAMCZYK

Udanie rozpoczêli sezon trampkarze prowadzeni przez Ireneusza Adamczyka. W pierwszym meczu rozegranym na wyje¼dzie pokonali pewnie zespó³ Jastrzêbia Bielszowice 4-0, bêdac zespo³em bezdyskusyjnie lepszym w przekroju ca³go spotkania. Ju¿ w pierwszej akcji prowadzenie dla "zielonych" zdoby³ Daniel Sierpiñski. Pó¼niej dwie sytuacje zespo³u gospodarzy mog³y doprowadziæ do wyrównania. Szczê¶cie jednak u¶miechnê³o siê do Grunwaldu. Od tego momentu nasi zawodnicy ca³kowicie opanowali sytuacjê na boisku, praktycznie nie schodz±c z po³owy gospodarzy. Efektem tego by³y kolejnie bramki, które po sk³adnych akcjach ca³ego zespo³u zdobywali kolejno Karaszewski, Cie¶luk i Wieczorek.Takim wynikiem zakoñczy³a siê pierwsza po³owa. Po przerwie nawa³nica Grunwaldu by³a jeszcze wiêksza, jednak fantastyczna postawa bramkarza Jastrzêbia spowodowa³a, ¿e nasi zawodnicy nie strzelili ju¿ wiêcej goli. W kilku sytuacjach napastnikom zabrak³o te¿ precyzji i pi³ka l±dowa³a na s³upku b±d¼ minimalnie przechodzi³a obok bramki. Tak wiêc rezultat z pierwszej po³owy utrzyma³ siê do koñca. Wszyscy zawodnicy po tym meczu zas³u¿yli na s³owa pochwa³y, szczególnie jednak wyró¿niæ nale¿y Micha³a Karaszewskiego, który strzeli³ bramkê, jak równie¿ asystowa³ przy innych. Warto nadmieniæ, ¿e po rocznej przerwie spowodowanej ciê¿k± kontuzj± po raz pierwszy zagra³ Mateusz Nocoñ.

Strona istnieje od: 28.09.2002r.
(Oficjalna od: sierpnia 2003r.)