GKS Grunwald Ruda ¦l±ska - Oficjalny serwis klubu

Aktualno¶ci
2-2 "z takimi szmaciarzami"

Po spotkaniu Przysz³o¶ci z Grunwaldem da³y o sobie znaæ gwiazdorskie maniery rudow³osego obroñcy Przysz³o¶ci, Marka Malchera. Zawodnik ten schodz±c z boiska, niezadowolony z wyniku, zacz±³ wykrzykiwaæ w niebog³osy, ¿e jego dru¿yna straci³a punkty "z takimi szmaciarzami".
Nie ma siê jednak co dziwiæ, ¿e dru¿yna z Rogowa nie wygra³a. Gdy ma siê w sk³adzie takiego Pana Pi³karza, który ma o sobie wygórowane mniemanie, a na boisku reprezentuje poziom co najwy¿ej... klasy okrêgowej, o punkty w IV lidze jest niezmiernie trudno.

Nie tak dawno - 1 pa¼dziernika 2005r. - w meczu tych dru¿yn w Halembie (Grunwald wygra³ 3-1) mia³a miejsce inna historia, o której wówczas pisali¶my. W przerwie meczu Grunwaldu z Przysz³o¶ci±, schodz±cy do szatni jeden z zawodników z Rogowa, niezadowolony ze swojej gry (?) i z pewno¶ci± z decyzji arbitra z 44. minuty - przyznaj±cej gospodarzom rzut karny, da³ upust swojej z³o¶ci, odbijaj±c but na drzwiach szatni go¶ci -> EFEKT

Strona istnieje od: 28.09.2002r.
(Oficjalna od: sierpnia 2003r.)