Trampkarze '93 (3. kolejka): ¦l±sk ¦wiêtoch³owice 1-1 Grunwald

¦l±sk ¦wiêtoch³owice  1-1  Grunwald Ruda ¦l±ska  (0-0)

bramka: A.Adamczyk (0-1)

A.Hajnsz - D.Copik, K.Mendecki, A.Adamczyk (kpt), £.Szo³tysek - M.Karaszewski, M.Bugañski, J.Haase, R.Cie¶luk (R.Wi¶niowski) - D.Sierpiñski (K.Krauss), A.Wieczorek
Trener: Ireneusz ADAMCZYK

Trampkarze Grunwaldu rozegrali drugi mecz w tej rundzie, tym razem zremisowali w ¦wiêtoch³owicach z miejscowym ¦l±skiem 1-1. By³ to typowy mecz walki. O pierwszej po³owie nie mo¿na powiedzieæ wiele dobrego, gra toczy³a siê g³ównie w ¶rodku pola, a obie dru¿yny praktycznie nie stworzy³y sytuacji bramkowych. Mecz o¿ywi³ siê nieco po przerwie. Zawodnicy "zielonych" stworzyli pierwsz± gro¼n± sytuacjê, gdy po do¶rodkowaniu z prawej strony Artur Wieczorek strza³em g³ow± trafi³ w s³upek. Gospodarze odpowiedzieli chwilê pó¼niej - po strzale g³ow± napastnika ¦l±ska pi³ka minimalnie przesz³a nad poprzeczk±. Oko³o 7 minut przed koñcem spotkania nasi pi³karze wykonywali rzut wolny z 18 metrów, do pi³ki podszed³ Arkadiusz Adamczyk i ³adnym strza³em pod poprzeczkê uzyska³ prowadzenie. Chwilê pó¼niej Grunwald móg³ przypieczêtowaæ zwyciêstwo w tym meczu - po do¶rodkowaniu Micha³a Karaszewskiego pi³ki przechodz±cej wzd³u¿ bramki nie potrafi³ do siatki skierowaæ Robert Cie¶luk. Sytuacja ta srodze siê zem¶ci³a na 3 minuty przed koñcem meczu. Po do¶rodkowaniu w pole karne pogubili siê nasi obroñcy, a zbyt krótkie wybicie Arkadiusza Adamczyka wykorzysta³ zawodnik gospodarzy, strzelaj±c nie do obrony z 5 metrów. W sobotê nasi zawodnicy pauzuj±, poniewa¿ z rozgrywek wycofa³ siê GKS Katowice. Kolejny mecz nasza ekipa rozegra w sobotê 22 wrze¶nia w Koch³owicach z Urani±.

Strona istnieje od: 28.09.2002r.
(Oficjalna od: sierpnia 2003r.)