Ta 90. minuta...

W dzisiejszym spotkaniu gol zdobyty g³ow± po rzucie ro¿nym przez Marcina Kondzielnika w 95. minucie da³ Beskidowi punkt. Nie pierwszy to mecz przeciwko Grunwaldowi, w którym skoczowianie w ostatnich minutach zdobywaj± bramkê na wagê punktów. W trzech innych potyczkach tych dru¿yn gole Beskidu w koñcówce przewa¿a³y o jego zwyciêstwach.

W meczu nr 4, który odby³ siê w Halembie 8 maja 2005 roku (300. mecz rozgrywa³ Sebastian Starowicz), po 90 minutach by³ remis 3-3 - "zieloni" przegrywali ju¿ 0-2, a potem 2-3. W 4. minucie doliczonego czasu Damian Zdolski pogr±¿y³ Grunwald, zdobywaj±c zwyciêskiego gola dla Beskidu (3-4).

Mecz numer 6 - 31 maja 2006r. - zakoñczy³ siê wygran± Beskidu w Skoczowie 1-0 po golu w 90. minucie. Halembianie wykonali rzut ro¿ny tak, ¿e z kontr± wyszli gospodarze. Skutecznie akcjê zakoñczy³ Pawe³ Stalmach.

W spotkaniu nr 7 - 15 sierpnia 2006r. - Beskid zwyciê¿y³ w Halembie 2-1. Grunwald prowadzi³ od 7. minuty 1-0. W 39. minucie go¶cie wyrównali, a w 89. po rzucie ro¿nym i celnej... g³ówce S³awomira Chodora 3 punkty pojecha³y do Skoczowa.

I w koñcu mecz nr 9 - 5. minuta doliczonego czasu gry i gol daj±cy punkt dru¿ynie ze Skoczowa.