Trampkarze '94 (4. kolejka): Grunwald 1-2 Urania Ruda ¦l±ska

Grunwald Ruda ¦l±ska  1-2  Urania Ruda ¦l±ska  (1-1)

bramka: D.Babisz (1-0)

A.Franke - J.Koñdek, P.Winkler, F.Kuberek - P.Przybycin - M.Swoboda (31. K.Mercik), D.Babisz (kpt), W.Kuster (47. D.Gomoluch), D.Hajnsz - M.Kopel (54. £.Szczepañski), M.Warcho³
Trener: Ryszard STONDZIK

Kolejnej, czwartej ju¿ pora¿ki doznali trampkarze Grunwaldu. Tym razem ulegli Uranii Ruda ¦l±ska 1-2, dla której by³o to pierwsze zwyciêstwo w sezonie.
"Zieloni" objêli prowadzenie ju¿ w 2. minucie, kiedy podanie Marcina Warcho³a na gola zamieni³ Daniel Babisz, zdobywaj±c czwart± bramkê w rozgrywkach. Kilkana¶cie minut pó¼niej go¶cie wyrównali. W II po³owie Grunwald mia³ znakomit± okazjê, aby obj±æ ponownie prowadzenie, a kto wie, mo¿e i wygraæ spotkanie. Daniel Babisz nie wykorzysta³ jednak sytuacji sam na sam. Wkrótce sytuacja ta srodze siê zem¶ci³a i Urania nie da³a ju¿ sobie wydrzeæ zwyciêstwa.