Juniorzy '90/91 (11. kolejka): Grunwald 2-0 Zantka Chorzów

Grunwald Ruda ¦l±ska  2-0  Zantka Chorzów  (0-0)

bramki: J.Szlapa (1-0), M.Zuga (2-0)

S.¯ydek - P.Martyn, £.Lein (kpt), D.Kopyto, P.Janowski (46. M.Markowicz) - J.Gielza, D.Majchrzyk, D.Rutkowski, B.Majowski (90. A.¦wienc) - J.Szlapa, M.Zuga
Trener: Marek FEIGE (w zastêpstwie Grzegorza Skiby)

W spotkaniu 11. kolejki Grunwald pokona³ Zantkê Chorzów 2-0. Pierwsza po³owa by³a wyrównana, z optyczn± przewag± gospodarzy. Bramki jednak nie pad³y. Znacznie ciekawiej by³o po przerwie, a w g³ównej roli wyst±pi³ Jakub Szlapa. W 49. minucie skierowa³ pi³kê do siatki po zagraniu Micha³a Zugi, a kilka minut pó¼niej zosta³ ukarany przez sêdziego czerwon± kartk± i "zieloni" musieli radziæ sobie w dziesiêciu. Go¶cie graj±c z przewag± jednego zawodnika nie mieli jednak pomys³u na sforsowanie obrony Grunwaldu dobrze kierowanej przez kapitana £ukasza Leina. W doliczonym czasie gry miejscowi skutecznie skontrowali chorzowian - Jakub Gielza poda³ do Micha³a Zugi i ten uderzy³ zza pola karnego, pi³ka odbi³a siê od s³upka i wpad³a do siatki.