Trampkarze '94 (6. kolejka): Slavia Ruda ¦l±ska 5-2 Grunwald

Slavia Ruda ¦l±ska  5-2  Grunwald Ruda ¦l±ska  (3-0)

bramki: D.Babisz (4-1), D.Gomoluch (4-2)

A.Franke (16. D.Komendera) - P.Przybycin, P.Winkler, F.Kuberek - M.Swoboda - £.Szczepañski (36. K.Mercik), D.Hajnsz (36. R.Sobierajski), D.Babisz (kpt), W.Kuster (36. D.Gomoluch) - M.Kopel (55. M.Szpoton), M.Warcho³
Trener: Ryszard STONDZIK

W lidze trampkarzy rocznika 1994 rozpoczê³a siê runda rewan¿owa. "Zieloni" niestety w szóstym meczu w sezonie doznali szóstej pora¿ki. Tym razem ulegli w Rudzie Slavii 2-5.
W 6. minucie gospodarze objêli prowadzenie po strzale pod poprzeczkê z 20 metrów. 10 minut pó¼niej mia³a miejsce kopia sytuacji i Arkadiusz Franke ponownie nie zdo³a³ obroniæ. Po chwili golkiper halembian zg³osi³ kontuzjê i zast±pi³ go miêdzy s³upkami Dawid Komendera, który po ledwie kilkunastu sekundach wyci±gn±³ pi³kê z siatki. Do przerwy Slavia ju¿ wiêcej bramek nie zdoby³a. Podopieczni Ryszarda Stondzika mieli w I po³owie jedn± sytuacjê do zdobycia gola. Mateusz Kopel w sytuacji sam na sam trafi³ jednak w bramkarza.
Po przerwie strza³ z dystansu Slavii w ¶wiat³o bramki przyniós³ jej czwarte trafienie. Kolejne gole by³y udzia³em "zielonych". Daniel Babisz po rzucie wolnym po¶rednim z 8 metrów po raz 7. wpisa³ siê na listê strzelców w tym sezonie. Chwilê pó¼niej do bezpañskiej pi³ki doskoczy³ Dawid Gomoluch i ni to strza³ ni do¶rodkowanie pomocnika Grunwaldu wpad³o w same "wid³y". Ostatni± bramkê spotkania zdobyli gospodarze. Zawodnik Slavii wykorzysta³ nieporozumienie obroñców i piêknym mocnym uderzeniem z pó³obrotu - rzadko spotykanym w m³odszych rocznikach - ustali³ wynik na 5-2.