Trampkarze '93 (10. kolejka): Grunwald 7-3 ¦l±sk ¦wiêtoch³owice

Grunwald Ruda ¦l±ska  7-3  ¦l±sk ¦wiêtoch³owice  (1-2)

M.Karaszewski 1 (4-3)
A.Wieczorek 1 (6-3)

A.Hajnsz (D.Mañka) - M.Palus (J.Haase), M.Bugañski, R.Cie¶luk, £.Szo³tysek - M.Karaszewski (K.Matla), D.Copik, K.Mendecki (P.Bolczyk), D.Sierpiñski (K.Iwanowski) - K.Krauss (A.Wieczorek), A.Adamczyk (kpt) (D.Paszek)
Trener: Ireneusz ADAMCZYK

Mecz ze ¦l±skiem ¦wiêtoch³owice rozpocz±³ siê udanie dla gospodarzy, którzy ju¿ w 5. minucie zdobyli prowadzenie po strzale Arkadiusza Adamczyka z bliskiej odleg³o¶ci. W pierwszych 15 minutach powinno byæ ju¿ po meczu, gdy¿ najpierw Kamil Mendecki z 5 metrów nie trafi³ do pustej bramki, pó¼niej w sytuacji sam na sam Arkadiusz Adamczyk przestrzeli³ nad poprzeczk±. Ju¿ nie po raz pierwszy w tym sezonie "zieloni" przekonali siê, i¿ niewykorzystane sytuacje siê mszcz±. Dwa b³êdy w obronie spowodowa³y, i¿ na przerwê go¶cie schodzili prowadz±c 2-1. Na szczê¶cie w drugiej po³owie nasi pi³karze wziêli siê ostro do pracy i krótko po rozpoczêciu drugiej czê¶ci ponownie gola zdoby³ Arkadiusz Adamczyk. Trzecia bramka dla Grunwaldu by³a wyj±tkowej "urody". Daniel Sierpiñski do¶rodkowa³ z rzutu ro¿nego, a potê¿ny wolej Arkadiusza Adamczyka wyl±dowa³ pod poprzeczk± bramki ¦l±ska. Gdy wydawa³o siê, ¿e gospodarze opanowali sytuacjê, nast±pi³ niepotrzebny faul przed polem karnym i zawodnik go¶ci rzut wolny zamieni³ na bramkê. By³o to jednak wszystko na co by³o staæ tego dnia przyjezdnych. Krótko po wyrównaniu na prowadzenie strza³em z bliskiej odleg³o¶ci wyprowadzi³ nasz± dru¿ynê Micha³ Karaszewski. Na 5-3 wynik podwy¿szy³ strza³em z lewej strony pola karnego Kamil Mendecki (w sytuacji tej nienajlepiej zachowa³ siê bramkarz go¶ci). Szóstego gola strza³em z bliska zdoby³ Artur Wieczorek, a wynik ustali³ Kamil Mendecki, zdobywaj±c swoj± drug± bramkê w tym meczu.